Pazartesi / 7 Haziran 2021

Satış süreci başladı… Süleyman Özışık Sedat Peker’in tarafına mı geçti?

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptığı iddia edilen Hadi Özışık "Yaptıysam şerefsizim" demişti. Bu açıklama üzerine Sedat Peker, Özışık'la yaptığı görüşmenin kaydını yayınlamıştı. Videoları izleyince şaşırdığını belirten Süleyman Soylu ise "İsmimizi kullanarak bir mafya lideriyle bana tuzak kurdular" diyerek suç duyurusunda bulunmuştu. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında arabuluculuk yaptığı iddia edilen Hadi Özışık “Yaptıysam şerefsizim” demişti. Bu açıklama üzerine Sedat Peker, Özışık’la yaptığı görüşmenin kaydını yayınlamıştı. Videoları izleyince şaşırdığını belirten Süleyman Soylu ise “İsmimizi kullanarak bir mafya lideriyle bana tuzak kurdular” diyerek suç duyurusunda bulunmuştu.

Bu yaşananların ardından Süleyman Özışık Türkiye Gazetesi’ndeki köşesinden ayrılmış, Hadi Özışık’ın ise çalıştığı kanallarla ilişiği kesilmişti.

Bir dönem Süleyman Soylu’nun en yakını olan bu iki isimden Süleyman Özışık şaşkınlık yaratan bir harekette bulundu.

Evleri ve ofisleri polis operasyonuna hedef olan kardeşlerden Süleyman Özışık, Sedat Peker’in son videolarından birine Twitter’dan fav (beğeni) attı.

İŞTE O GÖRÜNTÜ: 

Özışık’ın bu hareketinin anlamı merak konusu?

Son Haberler