Cumartesi / 27 Şubat 2021

Sarıgül bir video paylaştı oy oranı ortaya çıktı!

Mustafa Sarıgül'ün sosyal medyadan paylaştığı video ilginç bir detayı ortaya çıkardı.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün sosyal medya hesabından Neşet Ertaş’ın ‘Yolcu’ türküsüne eşlik ettiği bir videoyu paylaşması alay konusu oldu.

Sarıgül, videoyu İBB Başkanı İmamoğlu’nun sloganıyla paylaşırken, sosyal medya kullanıcıları “taklitler aslını yaşatmaz” yorumunda bulundu. TİP Genel Başkanı Erkan Baş ise Sarıgül’e Mahzuni Şerif’in “Zevzek” türküsü ile göndermede bulundu.

Sarıgül videoya “Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek. Vicdanlı, merhametli kadrolarla Balıkesir’den geçtik Neşet Ertaş’ın türküleri bize umut verdi” sloganıyla paylaştı.

Sarıgül’ün yaptığı paylaşım 2.600.000 kişi izlerken sadece 2600 kere beğenilmesi Twitter genelinde “ancak binde 1 oy alır, seçimlerde de beklediğimiz gibi” yorumlarına neden oldu.

Sarıgül’ün paylaşımına yorum yapan yurttaşlar, “Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek ” Bu sloganın sahibi var”, “Bari sloganda özgün olsaydınız” dedi.

İMAMOĞLU’NUN SLOGANIYDI

“Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var” sözleri ilk kez İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından, İBB başkanlığına seçildiği gece yapılan kutlama mitinginde kullanılmıştı.

ERKAN BAŞ’TAN GÖNDERME: ZEVZEK

Sarıgül’e yine sosyal medyadan yanıt veren TİP Genel Başkanı Erkan Baş “Neşet Ertaş’ı elbette çok seviyorum ama bugün, bir diğer değerli ozanımız Mahzuni’nin bir eserini bırakıyorum buraya” diyerek Mahzuni Şerif’in “Zevzek” isimli türküsünü paylaştı

Son Haberler