Saray’dan İsmail Küçükkaya çıkışı: Program sonrası konuştuk ‘Binali Bey daha iyiydi’ dedi

"Deniz Baykal'ın prensi" lakabıyla tanınan CHP Parti Meclisi eski üyesi şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesi Korkmaz Karaca dün akşam Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım düellosundan sonra İsmail Küçükkaya'nın kendisine "Binali Yıldırım daha başarılıydı" dediğini öne sürdü. 

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

“Deniz Baykal’ın prensi” lakabıyla tanınan CHP Parti Meclisi eski üyesi şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesi Korkmaz Karaca dün akşam Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım düellosundan sonra İsmail Küçükkaya’nın kendisine “Binali Yıldırım daha başarılıydı” dediğini öne sürdü.

Hadi Özışık’ın Youtube kanalında İmamoğlu-Yıldırım düellosuna ilişkin yorumlarını yapan Karaca, “Şimdi dedikoduya girmesin ama programdan sonra İsmail Küçükkaya’yı aradım. Hem dün gece hem bu sabah uzun uzun konuştuk. İsmail’in üzerinden büyük bir yük kalkmış. Onu hissettim. Nasıldı dedim? ‘İlk bir saat çok gergindi’ dedi. Ama bir şey daha söyleyeceğim şimdi İsmail kızacak. Kim daha iyiydi dedim. ‘Binali Bey daha iyiydi’ dedi” sözleriyle Küçükkaya ile arasında geçen konuşmayı aktardı.

İŞTE O ANLAR: 

 

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et