Saray’dan İsmail Küçükkaya çıkışı: Program sonrası konuştuk ‘Binali Bey daha iyiydi’ dedi

"Deniz Baykal'ın prensi" lakabıyla tanınan CHP Parti Meclisi eski üyesi şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesi Korkmaz Karaca dün akşam Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım düellosundan sonra İsmail Küçükkaya'nın kendisine "Binali Yıldırım daha başarılıydı" dediğini öne sürdü. 

Halkweb Haber Merkezi

“Deniz Baykal’ın prensi” lakabıyla tanınan CHP Parti Meclisi eski üyesi şimdi Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesi Korkmaz Karaca dün akşam Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım düellosundan sonra İsmail Küçükkaya’nın kendisine “Binali Yıldırım daha başarılıydı” dediğini öne sürdü.

Hadi Özışık’ın Youtube kanalında İmamoğlu-Yıldırım düellosuna ilişkin yorumlarını yapan Karaca, “Şimdi dedikoduya girmesin ama programdan sonra İsmail Küçükkaya’yı aradım. Hem dün gece hem bu sabah uzun uzun konuştuk. İsmail’in üzerinden büyük bir yük kalkmış. Onu hissettim. Nasıldı dedim? ‘İlk bir saat çok gergindi’ dedi. Ama bir şey daha söyleyeceğim şimdi İsmail kızacak. Kim daha iyiydi dedim. ‘Binali Bey daha iyiydi’ dedi” sözleriyle Küçükkaya ile arasında geçen konuşmayı aktardı.

İŞTE O ANLAR: 

 

Son Haberler