Sanatçı fişlemesine tepkiler: Beni listenin en başına al

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’nin “Her şey çok güzel olacak” etiketiyle seçim iptaline karşı çıkan sanatçıları fişlemesine tepkiler sürüyor.

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’nin “Her şey çok güzel olacak” etiketiyle seçim iptaline karşı çıkan sanatçıları fişlemesine tepkiler sürüyor.

AKP’li Safi’nin listesinde yer alan isimlerden Didem Soydan, Twitter hesabından “Beni listenin en başına al” şeklinde paylaşımda bulundu.

Soydan, yaptığı paylaşımda, “Selam Safi. İstersen gezi öncesinde, gezi anında ve sonrasında da karşı olduğuma dair tweetlerim var birini bile silmedim. Beni listenin en başına al. #herşeyçokgüzelolacak” ifadelerine yer verdi.

O paylaşım şu şekilde:

Erdoğan’dan İmamoğlu uyarısı: İstanbul’un nabzını iyi tutarsak Türkiye’yi de yakalamış oluruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AKP İl başkanları Toplantısı'nda konuştu. 

İBB’nin yılda 12 milyon TL’sini Fatih Terim Stadyumu’na gömmüşler

Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne pahalıya patladığı ortaya çıkarken, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devir aşamasında olan stadyum için İBB’nin yıllık yaklaşık 12 milyon liralık masraf yaptığı tespit edildi.

Hükümet medyasında AKP’nin sonu yazıldı: Uzatmalar oynanıyor…

Yandaş Fuat Uğur, Güngören Belediyesi'nde yaşanan skandal üzerinden AKP'yle ilgili çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı..

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik
210,591BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et