Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Sanatçı fişlemesine tepkiler: Beni listenin en başına al

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’nin “Her şey çok güzel olacak” etiketiyle seçim iptaline karşı çıkan sanatçıları fişlemesine tepkiler sürüyor.

207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi’nin “Her şey çok güzel olacak” etiketiyle seçim iptaline karşı çıkan sanatçıları fişlemesine tepkiler sürüyor.

AKP’li Safi’nin listesinde yer alan isimlerden Didem Soydan, Twitter hesabından “Beni listenin en başına al” şeklinde paylaşımda bulundu.

Soydan, yaptığı paylaşımda, “Selam Safi. İstersen gezi öncesinde, gezi anında ve sonrasında da karşı olduğuma dair tweetlerim var birini bile silmedim. Beni listenin en başına al. #herşeyçokgüzelolacak” ifadelerine yer verdi.

O paylaşım şu şekilde:

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Ankara’da baro başkanlarına polis müdahalesi: Milletvekilleri darp edildi

Çoklu baro görüşmeleri ikinci gününde devam ediyor. Baro başkanlarının Meclis bahçesindeki bekleyişini haber yapan Artı TV muhabiri Sibel Hürtaş'ın gözaltına alınmasına tepki gösteren milletvekilleri darp edildi.
207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et