Perşembe / 16 Temmuz 2020

“Samimi söylüyorum bunu komplo teorisi değil, iktidarın CHP’ye geçtiği gece Türkiye’deki bütün adliyeleri yakabilirler”

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem KRT TV'de katıldığı programda yargıda işlenen suçlara ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu. 

206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Eren Erdem KRT TV’de katıldığı programda yargıda işlenen suçlara ilişkin çok önemli açıklamalarda bulundu.

CHP’li Eren Erdem “Yargıdaki siyasallaşma kolaylıkla giderilebilir mi? Yani iktidarın değişmesiyle yargıdaki siyasallaşma hemen giderilebilir mi, yoksa bu yeni bir süreç mi gerektiriyor” sorusuna verdiği yanıtta şunları söyledi:

“Geçeriz, şöyle geçeriz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarında yani ilk seçimde oluşacak iktidarda… Yargı mensuplarının kaçırdığı bir şey var, hepsinin sicili var. Bir mahkeme yüz tane ceza kararına imza atmış Yargıtay’da 90’ı bozulmuş. Bunun sicili var, kayıtlar arşivler hazır eğer iktidar CHP’ye geçtiği gece Türkiye’nin bütün adliyelerini yakmazlarsa eğer… Yani bunu da yapabilirler yani, o yüzden ben ilk seçimde büyükşehir belediye başkanlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Adliyelerin önüne itfaiye araçlarını yığınak yapın. Niye? Çünkü bütün adliyeleri yakabilirler. Samimi söylüyorum bunu komplo teorisi değil. Niye, çünkü o arşivlerin içinde suç var suç! Çok ağır suçlar işlendi. İnsanların hayatıyla oynandı”

İŞTE O ANLAR: 

5 YORUM

  1. pekii bu zebaniler nasıl gider? bu lanet parazitik kanserimsi cehennemin dibinden çıkıp gelen bu yaratık nasıl gider? diyelim gitti bunların yaptıklarının hesabını yeni gelenler sormazsa ben şahsen sonraki oylarım hitler e olur. en deyyuz en yobaz en faşist parti hangisiyse en deccal elebaşıları kimse hesap sorulmazsa onlara oy veririm. ak zebanileri gönderenler ak zombilerin gerçekleri görmesini sağlayamayacak ama bari gelecek nesillerin çürük ruhlu düşünce yoksunu olma ihtimallerini azaltacaklar.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Kılıçdaroğlu’na 359 bin lira tazminat cezası

İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulan ve yeniden görülen ‘Man Adası’ davasında bugün bir karar daha çıktı. Davada daha önce 197 bin lira tazminat ödemesine hükmedilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 359 bin TL daha tazminat ödemesine karar verildi.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.
206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et