Salgın günlerinde yokları oynayan Kızılay hakkında korkutan çıkış: Güven azaldıkça kan sıkıntısı bile çıkabilir

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüs salgınına ilişkin iktidarın aldığı önlemler yeterli mi? İktidar kontrolü kaybetti denilebilir mi? Sorularını yanıtladı. Zeyrek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın umreciler konusunda Sağlık Bakanlığı'nı zor durumda bıraktığını dile getirdi.

207,629BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Fatma Karaağaç’la Gündem Özel’de koronavirüs salgınına ilişkin iktidarın aldığı önlemler yeterli mi? İktidar kontrolü kaybetti denilebilir mi? Sorularını yanıtladı. Zeyrek, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın umreciler konusunda Sağlık Bakanlığı’nı zor durumda bıraktığını dile getirdi.

Öte yandan Milli Dayanışma Kampanyası hakkında da yorumlarda bulunan Zeyrek şirketlerin yaptığı bağışların vergi borçlarından düşülmesini eleştirdi.

“Bence bu bağışların da vergi muafiyeti konusunda istisna tutulması lazım” diyen Zeyrek Haluk Levent’in AHBAP Derneği’nin bağış konusunda güvenilir bir örnek olduğunu vurguladı.

Bu sırada Karaağaç’ın Kızılay’ı hatırlatıp “Böyle bir durumda bile hiç akla gelmemesi üzücü değil mi?” diye araya girmesine Zeyrek’ten “Maalesef, Kızılay’ın Başkentgaz’ın aktardığı bir paraya aracılık etmesi… Bunlar daha dün yaşandı, bu tür şeyler yüzünden Kızılay’a güven azaldı. Hastanedeki arkadaşlarımız kan sıkıntısına dikkat çekiyor. ‘Kızılay’a güven azaldıkça kan sıkıntısı bile çıkabilir’ diyorlar” yanıtı geldi.

Programın ilgili bölümü şu şekilde:

 

loading...

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,629BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et