Saldırganın kız kardeşi de Melisa Sağlam’dan şikayetçi oldu

Geçen hafta İstanbul Pendik’te minübüste saldırıya uğrayan Melisa Sağlam’a saldırganın ardından kardeşi Birca Kızılateş de şikayetçi oldu. Sağlam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Şimdide resimlerini paylaşıp, topluma rezil ettiğim için yeniden şikayetçi olmuş kardeşi. Yani hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek!’ ifadelerine yer verdi. Sağlam’a saldırgan Kızılateş de hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. […]

Geçen hafta İstanbul Pendik’te minübüste saldırıya uğrayan Melisa Sağlam’a saldırganın ardından kardeşi Birca Kızılateş de şikayetçi oldu. Sağlam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Şimdide resimlerini paylaşıp, topluma rezil ettiğim için yeniden şikayetçi olmuş kardeşi. Yani hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek!’ ifadelerine yer verdi.

Sağlam’a saldırgan Kızılateş de hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu.

BAKANLIK MÜDAHİL OLDU

Öte yandan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın da olaya müdahil olacağı öğrenildi.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.

CHP’li Yurter Özcan Ensar’ın ortağı Türken’in New York’taki lüks yurt inşaatının planlarını ortaya çıkardı

Merkezi New York’ta bulunan Ensar Vakfı'nın ortak vakfı TÜRKEN Vakfı’na, Kızılay eliyle gönderilen bağışla, dünyanın en pahalı lokasyonlarından Manhattan’da inşa edilen süper lüks yurt önünden bilgi veren CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan çarpıcı gelişmeleri aktardı. 
209,123BeğenenlerBeğen
4,996TakipçilerTakip Et