Perşembe / 16 Temmuz 2020

Sabah istifayı dünyaya böyle duyurdu: Baştan savma yasağın ardından…

Sabah, Soylu'nun istifasını "baştan savma" sokağa çıkma yasağının ardından istifa etti diyerek duyurdu

206,852BeğenenlerBeğen
8,626TakipçilerTakip Et

Albayrakların sahibi olduğu yandaş Sabah gazetesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasını İngilizce yayın organı aracılığıyla dünyaya duyurdu. Yapılan ingilizce haberde Soylu’nun ‘baştan savma’ alınan sokağa çıkma yasağı kararının ardından istifa ettiği belirtildi.

Daily Sabah’dan yayınlanan haber şu şekilde:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cuma gecesi yaptığı “baştan savma” sokağa çıkma yasağı kararı açıklamasının ardından yaklaşık 250 bin kişinin Türkiye genelinde market ve fırınlara akın etmesi sonucu istifa ettini açıkladı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.

Feyzioğlu: İtiraf ediyorum, ben bu suçu işledim

Feyzioğlu, "Ben Meclis ile bunları konuşmaya çalıştığım için suçlu ilan ediliyorsam itiraf ediyorum, ben bu suçu işledim. Ben Cumhurbaşkanımız'a sorunumuzu anlatmaya çalıştığım için suçluyum. Meclise derdimizi anlatmaya çalıştığım için suçluyum." dedi.
206,852BeğenenlerBeğen
8,626TakipçilerTakip Et