Cumartesi / 24 Ekim 2020

Saadet Partisi’nden Haluk Levent’e teklif: Bir mensubumuz olarak kabul eder…

205,101BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Haluk Levent twitter hesabı üzerinden Saadet Partisi ile ilgili yazdığı mesajına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Haluk bey, sizi bir mensubumuz olarak kabul ederiz” diye cevap yazdı.

HALUK LEVENT: SAADET PARTİSİ VAR…

Sanatçı Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden, “Hayır diyen sanatçı arkadaşlarım! Atatürk fotosu koyarak ve susarak olmaz bu işler. Tek başına ne diye attınız beni ortaya ülen :)” yazdığı tweetine Fetih Akıncı isimli kullanıcı “Zaten konser işi bitti belediyelerde kara listedesin Hayır de gitsin zaten sana hayır demişler” dedi.

‘BİR MENSUBUMUZ OLARAK KABUL EDERİZ’

Haluk Levent, takipçisine cevap verdiği ikinci tweetinde, “Saadet partisi var ona henüz laf etmedim belki gelir teklifler” yazması üzerine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu cevap verdi.

Saadet Lideri Karamollaoğlu, Sanatçı Haluk Levent’e, “Haluk bey, biz sizi ülkesine, milletine ve değerlerine bağlı biri olarak biliriz. Bir mensubumuz olarak kabul eder, teklifi zaid buluruz.” diye cevap yazdı.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem