Saadet Partisi adayı Gökçınar: Bir aday ya da parti lehine çekileceğim haberlerine itibar etmeyiniz

Saadet Partisi'nin İBB Başkan adayı Necdet Gökçınar, 'adaylıktan çekileceği' yönündeki iddiaları yalanladı

31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi’nin İstanbul adayı olan Necdet Gökçınar’dan açıklama geldi. ‘Adaylıktan çekilme’ iddialarını yalanlayan Gökçınar, ‘seçim çalışmaları için hazırım’ mesajını paylaştı.

Saadet Partisi’nin İBB Başkan adayı Necdet Gökçınar, ‘adaylıktan çekileceği’ yönündeki iddiaları yalanladı

31 Mart sonuçlarına göre İstanbul’da seçimi 103 bin oyla üçüncü sırada tamamlayan Saadet Partisi’nin adayı Necdet Gökçınar’dan dikkat çeken açıklamalar geldi.

GÖKÇINAR’DAN AÇIKLAMA: SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN HAZIRIM
Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Gökçınar, seçim çalışmaları için hazır olduğunu belirterek “YSK İstanbul Seçimleri’nin yenilenmesine karar vermiştir. Partimizin konuyla ilgili görüş ve kararı bugün yapılacak GİK toplantısından sonra Genel Başkanımız tarafından duyurulacaktır. Ben yeniden seçim çalışmaları için hazırım.” ifadelerini kullandı.

ÇEKİLECEĞİ İDDİALARINI YALANLADI
Adaylıktan çekileceği yönündeki iddiaları da net bir dille yalanlayan Gökçınar “Bir parti veya aday lehine adaylıktan çekileceğim gibi yalan haberlere itibar etmeyiniz.” ifadelerine yer verdi.

Erdoğan’dan İmamoğlu uyarısı: İstanbul’un nabzını iyi tutarsak Türkiye’yi de yakalamış oluruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AKP İl başkanları Toplantısı'nda konuştu. 

İBB’nin yılda 12 milyon TL’sini Fatih Terim Stadyumu’na gömmüşler

Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne pahalıya patladığı ortaya çıkarken, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devir aşamasında olan stadyum için İBB’nin yıllık yaklaşık 12 milyon liralık masraf yaptığı tespit edildi.

Hükümet medyasında AKP’nin sonu yazıldı: Uzatmalar oynanıyor…

Yandaş Fuat Uğur, Güngören Belediyesi'nde yaşanan skandal üzerinden AKP'yle ilgili çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı..

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik
210,591BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et