Reyting sonuçları belli oldu…Bakın kim birinci

  Pazartesi günü ekrana gelen yapımların reyting oranları belli oldu. Total’de Star TV’de yayınlanan “Söz” dizisi birinci sıraya otururken, ikinci sırada Show TV’de yayınlanan “İçerde” ikinci, üçüncü sırada ise ATV’de yayınlanan “Kırgın Çiçekler” dizisi yer aldı. AB grubunda ise “İçerde” dizisi birinci olurken, ikincilik TV8’de yayınlanan “Survivor”un, üçüncülük ise “Söz”ün oldu. 5 Haziran 2017 tarihli […]

 

Pazartesi günü ekrana gelen yapımların reyting oranları belli oldu. Total’de Star TV’de yayınlanan “Söz” dizisi birinci sıraya otururken, ikinci sırada Show TV’de yayınlanan “İçerde” ikinci, üçüncü sırada ise ATV’de yayınlanan “Kırgın Çiçekler” dizisi yer aldı.

AB grubunda ise “İçerde” dizisi birinci olurken, ikincilik TV8’de yayınlanan “Survivor”un, üçüncülük ise “Söz”ün oldu.

5 Haziran 2017 tarihli reyting listesi şöyle:

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,481BeğenenlerBeğen
4,598TakipçilerTakip Et