“Reis şakaya pek gülmüyor yalnız, Vefa Küçük kendine dikkat et”

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı'nda konuşan Vefa Küçük, Yüksek Divan Kurulu'na üye olmaya hak kazanan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gelmeden önce kısa bir konuşma yaptı.

Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılan Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu (YDK) Ekim Ayı Olağan Toplantısı’nda konuşan Vefa Küçük, Yüksek Divan Kurulu’na üye olmaya hak kazanan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gelmeden önce kısa bir konuşma yaptı. Küçük konuşmasında, “Biz dahil kapattık. Telefonlarımızı kapatalım veya sessize alalım. Hadi ben veya kulüp başkanımız buna alışığız. Ama Cumhurbaşkanımızın önünde böyle bir şey olması herhalde hoş olmaz. Cumhurbaşkanımızın salona girmesi, konuşma yapmak için kürsüye gelmesi ve kürsüden inmesi esnasında biz dahil ayakta karşılayıp, ayakta uğurlayalım” dedi.

Fenerbahçe kulübüne yönelik desteklere dair de konuşan Küçük; “Tahmin ediyorum ki Cumhurbaşkanımız 25 yıllık plaketini almak için bugün geliyor ama 25 yıllık üye olan bir Cumhurbaşkanımız herhalde eli boş gelmeyecek. Kulübümüzün bazı yaralarına elinde yanında merhem getirecek. Biliyorsunuz her davetli eli boş gelirse ona göre karşılanır, eli dolu gelirse ona göre karşılanır. Tabii ki Cumhurbaşkanımız elinde bir çantayla gelmeyecek ama kalbinde Fenerbahçe sevgisiyle ve Fenerbahçe katkısıyla gelecek. Dolayısıyla dolu gelecek. Dolu bir misafiri nasıl karşılıyorsak öyle karşılayalım” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan aidatını yatırmasını isteyen Küçük şunları söyledi:

“Bir kuralı hatırlatmak isterim sayın Cumhurbaşkanım… Genel kurullara ve yüksek divan kurullarına katılmak için yıllık aidatı yatırmak gerekiyor. 2020 yılı aidatı 31 Mart’a kadar yatacak, lütfen ajandanıza bunu not alın. Aidat yatırılmazsa sizi kabul edemeyeceğiz”

İŞTE O ANLAR:

O anların görüntüsünü sosyal medya hesabından yorumlayan gazeteci Mirgün Cabas da Vefa Küçük’ü uyardı.

Cabas, “haha.. reis şakaya pek gülmüyor yalnız. vefa küçük kendine dikkat et.” dedi.

 

Son Haberler