Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu: Çocuklarınızı üniversite için başka şehirlere sakın göndermeyin, çünkü…

Sakarya Üniversitesi'nde "Profesör Doktor" unvanına sahip Ebubekir Sofuoğlu, anne ve babalara "çocuklarınızı başka şehirlerdeki üniversitelere göndermeyin, kimlerle düşüp-kalktıklarından haberiniz olmuyor" diye çağrı yaptı

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, sosyal medya üzerinden anne babalara yaptığı çağrıyla tepki çekti.

Sofuoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Uyarıyorum! Çocuklarınızı Üniversite için başka şehirlere SAKIN göndermeyin, engel olamıyorsanız onlarla, o şehire siz de yerleşin. Çoğunun, ne giydiklerinden, ne yiyip-içtiklerinden, kimlerle düşüp-kalktıklarından haberiniz olmuyor. Çocuklarınızı dizinizin dibinden ayrımayın.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşın parasını masaja yatıran Melih Gökçek’e Ankaralı tepkisi: Hamuduyla götürmüş… Allah-bismillah deyip çaldılar

Melih Gökçek hakkındaki soruları yanıtlayan Ankaralı vatandaşlardan birinin söyledikleri durumu özetledi. 

Madde madde Katar’ın Türkiye yatırımları

Önceki gün Katar Emiri'nin annesinin Kanal İstanbul projesi güzergahında satın aldığı arazi gözleri yeniden Katar'a çevirdi. CHP’li Gürsel Tekin “Katarlılar özel ve ayrıcalıklı uygulamalara...

Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’na açtığı kesinleşen 21 davadan 18’i Kılıçdaroğlu lehine sonuçlandı

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 2011 yılından sonra açtığı 36 farklı tazminat davasından 15’i devam ederken; kesinleşen 21 davadan 18’i Kılıçdaroğlu lehine sonuçlandı.

“Üç Fidan Sokağı” ismi AKP ve MHP’yi çılgına çevirdi!

İBB Meclisi’nin komisyonlarındaki AKP’liler, Ataşehir’deki bir yola ‘Üç Fidan Sokağı’ ismi verilmesini ‘uygun’ bulmayınca, CHP’lilerin ret oyu vermesine rağmen sokağa ‘3078/2 Sokağı’ ismi verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse İncirlik’i de kapatırız

ATV ve A Haber ortak canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Kongresi'deki Ermeni Soykırımı kararına tepki göstererek, İncirlik Hava Üssü'nün ABD'nin kullanımına kapatılabileceğini söyledi.
210,472BeğenenlerBeğen
4,595TakipçilerTakip Et