Polis şiddeti yine aklandı… İşkenceye takipsizlik kararı

Yüksel direnişinin 577. gününde akşam yapılan basın açıklaması sebebiyle gözaltına alınan Nazan Bozkurt, polis şiddetine maruz kalmıştı. Polis, gözaltına alınan Nazan Bozkurt’a gözaltı aracında yumruk atmıştı. Nazan Bozkurt’un yüzüne yüzük olan eliyle vuran polis, Bozkurt’un elmacık kemiğinin kırılmasına sebep olmuştu. 16punto.com’un haberine göre OHAL KHK’sı ile işinden atılan ve direniş başlatan Mimar Alev Şahin, Elmacık […]

Yüksel direnişinin 577. gününde akşam yapılan basın açıklaması sebebiyle gözaltına alınan Nazan Bozkurt, polis şiddetine maruz kalmıştı.

Polis, gözaltına alınan Nazan Bozkurt’a gözaltı aracında yumruk atmıştı. Nazan Bozkurt’un yüzüne yüzük olan eliyle vuran polis, Bozkurt’un elmacık kemiğinin kırılmasına sebep olmuştu.

16punto.com’un haberine göre OHAL KHK’sı ile işinden atılan ve direniş başlatan Mimar Alev Şahin, Elmacık kemiği kıran polis hakkında suç duyurusunda bulunan Nazan Bozkurt’un suç duyuruu hakkında savcılığın kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verdiğini açıkladı. Alev Şahin, kararın işkenceyi ve işkenceciyi koruma altına almak olduğunu vurguladı.

En çok okunan haberler

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’a lanet okudu: “Kimse ona karşı dava kazanamıyor”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a sert tepki gösterdi. Cübbeli, “Ahmet Hakan’ın arkası sağlam olduğu için yalan söylese de ona karşı kimse dava kazanamıyor” dedi.