Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Polis amirinden akademisyenlere tehdit: Senden hoca olmaz

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde KHK'yla ihraç edilen akademisyenlere destek eyleminde, bir polis amirinin tehditleri kameralara yansıdı.

207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde AKP KHK’sı ile ihraç edilen akademisyenler için yapılan destek eylemi polis tarafından engelleniyor.

Yunus Emre Kampüsü’nde toplanan öğrenciler ve akademisyenlerin polisler tarafından tehdit edilişi kameraya yansıdı.

Akademisyenler için yapılan eylemin sonlandırılmasını isteyen, aksi takdirde saldıracaklarını söyleyen bir polis amiri, kendisine tepki gösteren akademisyenleri tehdit etti.

Akademisyenlere “Senden hoca olmaz” diyen polis amiri, kendisine “size kalmadı hoca kimin hoca olup olmadığını söylemek” sözlerine ise “biraz sonra göreceğiz” yanıtını verdi.

İşte o görüntüler:

[fvplayer src=”https://vimeo.com/204141512″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/618583164_960x544.jpg?r=pad” caption=”Polis amirinden akademisyenlere tehdit Senden hoca olmaz”]

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.
207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et