Pazar / 20 Eylül 2020

Perihan Savaş’tan şok açıklama: İbrahim Tatlıses hep vururdu!

TV8'de Lütfiye Pekcan'ın sunduğu ‘Yaşamdan Hikayeler Bayram Özel’ programına konuk olan Türk sinemasının usta ismi Perihan Savaş, uzun süre konuşulacak açıklamalarda bulundu.

205,735BeğenenlerBeğen
8,579TakipçilerTakip Et

İbrahim Tatlıses ile 6 yıl süren fırtınalı bir birliktelik yaşayan Perihan Savaş, “Benim için artık hiçbir şey ifade etmiyor. Ben kimsenin paçasına tutunup eteğine tutunup bir yere gelmedim, ben Perihan Savaş’tım” dedi.

“İHANETİ ÖĞRENDİĞİMDE ÜZÜNTÜDEN KIZIMI DÜŞÜRÜYORDUM”

Tatlıses’in, kızı Melek Zübeyde’ye hamileyken kendisini aldattığını belirten ünlü oyuncu, “İhaneti öğrendiğimde çocuğumu düşürüyordum. Üzüntüden 15 gün hastanede yattım. 4 aylıktı kızım, kaybediyordum kızımı” ifadelerini kullandı.

“ONU ALLAH AFFETSİN”

İbrahim Tatlıses’i gördüğü şiddet nedeniyle affetmediğini vurgulayan Şavaş, “Vururdu, hep vururdu. Sadece bana değil, herkese vururdu. Onu Allah affetsin. Artık benim için herhangi birisinden farkı yok” şeklinde konuştu.

YILMAZ ZAFER OLMADAN GEÇEN 22 YIL

Gördüğü şiddet ve aldatıldığı için İbrahim Tatlıses’ten ayrıldığını dile getiren Perihan Savaş, “Hayatıma giren adam gibi adam yalnızca Yılmaz Zafer’di. Ben ondan kocalığı, ağabeyliği, babalığı her şeyi gördüm. Ona bakabilmek için 4 işte birden çalıştım. Keşke daha fazla yaşasaydı başımın üstünde yeri vardı, başımın tacıydı. Ne yapar ne eder yine bakardım ona” sözleriyle, 22 yıl önce hayatını kaybeden büyük aşkına özlemini dile getirdi.

En çok okunanlar

Gündem

Kaftancıoğlu: ‘Mustafa Kemal Atatürk 83 milyonun ortak değeridir’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu "Bizler İstanbul’da Genel Başkanımızın öncülüğünde çalışacak ve ebedi Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracağız." ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli’nin gündeme getirdiği idam cezasına ilişkin 81 sayfalık rapor hazırlandı

Raporda Atatürk’e suikast girişiminde bulunanlara verilen idam kararına yer verildi

İYİ Partili Çıray “Korona vakalarındaki artış gizleniyor”

Vaka sayılarını düşük tutmak için Covid-19 testi pozitif çıkan vatandaşla aynı evi paylaşanlara test yapılmadığını söyleyen İYİ Partili Aytun Çıray, "Artış kamuoyundan gizleniyor. Hastalar ilaç bulmakta zorlanıyor" dedi.

İYİ Parti’nin Kurultay’ında İki partiye davet yok

İYİ Parti'nin 2. Olağan Kurultayı’nında MHP ve HDP davet edilmedi.

Yeni Akit’e Meryem Uzerli soruşturması, savunma haberden de beter: ”Siz doğru olanı yapmışsınız” diyeceğine, soruşturma açmışlar…”

Yeni Akit Yazı İşleri Müdürü Ali Karahasanoğlu, Meryem Uzerli ile ilgili haber nedeniyle Basın Konseyi’nin soruşturma başlattığını yazarken haberi savunmaya devam etti.