Pelikancıların hırçın isminden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski metin yazarı hakkında bomba sözler: Böyle bir lafı anca PKK ve FETÖ’yü korumak isteyen biri söyler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski metin yazarı ve AKP Ankara Eski Milletvekili Aydın Ünal, "AK Parti içindeki Pelikan örgütü FETÖ ve PKK'dan daha tehlikeli" demişti. Pelikancı olduğu iddia edilen Cemil Barlas'tan Aydın Ünal'a tepki geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski metin yazarı ve AKP Ankara Eski Milletvekili Aydın Ünal, “AK Parti içindeki Pelikan örgütü FETÖ ve PKK’dan daha tehlikeli” demişti. Pelikancı olduğu iddia edilen Cemil Barlas’tan Aydın Ünal’a tepki geldi.

Barlas, Aydın Ünal hakkında “böyle bir lafı ancak pkk ve fetö’yü korumak isteyen biri söyler.. kanlı terör örgütleriyle birilerinin kıçından uydurduğu olmayan örgüt ancak bu amaçla kıyaslanır…” dedi.

Erdoğan’ın eski danışmanı: AK Parti içinde FETÖ ve PKK’dan daha tehlikeli bir örgüt var, derhal tasfiye edilmeli

Barlas’ın Aydın Ünal hakkındaki açıklaması:

NE OLMUŞTU? 

Daha önce, “AK Parti’nin önündeki en büyük sorun, Pelikan adı verilen paralel örgüttür” diyen Aydın Ünal, kişisel Twitter hesabından bu kez de 7 maddede özetlemişti.

AKP’nin güç kaybetmesiyle pusuya yatanın çok olduğunu ifade eden Ünal, “AK Parti, pusuda bekleyenlerin hevesini kabartan sorunlarını acilen çözmek zorundadır. Bu sorunların başında da hiç abartısız Pelikan Örgütü vardır. FETÖ ve PKK’dan daha tehlikeli, içerdeki sinsi ur, partiyi zehirleyen Pelikan Örgütü derhal kararlılıkla tasfiye edilmelidir” demişti.

 

Son Haberler