Çarşamba / 20 Ocak 2021

Pelikancı başı Hilal Kaplan Trump için aslan kesilince ortalık karıştı!

AKP’li yazar Hilal Kaplan, “Amerikan Başkanı’na yaptıklarını günü gelince ülkemizde de uygulayacaklarını bilelim” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya devleri Facebook ve Twitter, ABD’deki Kongre binası işgalini ardından Donald Trump’ın sosyal medya hesaplarına, ‘gerginliği tırmandırdığı’ gerekçesiyle kısıtlama getirdi. Twitter yine Trump tarafından yapılan “Uzun süredir kötü ve adaletsiz muamele gören vatanseverlerin elinden açık farkla kazanılan bir seçim zaferi, kabaca ve alçakça alınınca işte böyle şeyler ve olaylar olur. Muhabbet ve barışla eve gidin. Bugünü daima hatırlayın” paylaşımını da sildi.

Trump’ın yaptığı paylaşımı alıntılayan AKP’li yazar Hilal Kaplan, “Amerikan Başkanı’na yaptıklarını günü gelince ülkemizde de uygulayacaklarını bilelim” ifadelerini kullandı. Hilal Kaplan’ın paylaşımının altına çok sayıda “Siz de mi seçimleri kaybettiğinizde aynısını yapacaksınız?” sorusu yöneltilirken, Kaplan’ın ifadeleri sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘itiraf’ olarak değerlendirildi.

 

Son Haberler