Pelikancı Barlas’la Milli Damarcı Ömer fena kapıştı: “Bu dangalağı ne yapacağız?”, “Cemil sana bi şey demek istemiyorum ama…”

Pelikancı Cemil Barlas'la Milli Damarcı Ömer Turan sosyal medyada birbirine girdi. 31 Mart'ın ardından Ekrem İmamoğlu'na desteğini açıkça ilan eden yandaş Ömer Turan yandaş mahallede dışlanmıştı. 

207,633BeğenenlerBeğen
7,888TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Pelikancı Cemil Barlas’la Milli Damarcı Ömer Turan sosyal medyada birbirine girdi. 31 Mart’ın ardından Ekrem İmamoğlu’na desteğini açıkça ilan eden yandaş Ömer Turan yandaş mahallede dışlanmıştı.

Pelikancı Cemil Barlas’ın Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdiği Twitter mesajının altına bir kullanıcı “Ömer Turan denen dangalağı nasıl izah edeceğiz” dedi. Barlas ise bu soruya “O kendini ibretlik hale getirerek AK Parti tabanını toparlıyor… Bozma” dedi.

Turan kendisine yönelik bu sözlere kayıtsız kalmadı. 23 Haziran’da İmamoğlu’nun kazanacağını vurgulayan Turan, “AK Parti’nin seçim hezimetinin sorumlularından bir tanesi sensin. Sen ve senin gibiler siyaseten AK Parti’yi bitirdi” dedi.

Metin Külünk’le arası açılan AKP’li yazar: İmamoğlu’nu desteklediğim için ölümle tehdit ediliyorum, işte ileri demokrasi

Barlas, bu sözlere “sen de kendi hezimetinin sorumlususun” yanıtını verdi. Ardından Ömer Turan’a CHP’ye akıl vermesi tavsiyesinde bulunarak, “Ağlama linç oluyorum diye” dedi.

 

loading...

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,633BeğenenlerBeğen
7,888TakipçilerTakip Et