Özgür Özel’den “Bu seçim ders verme seçimi değil” diyen Soylu’ya: Senin kulağını da çekecekler

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun "Bu seçim ders verme seçimi değil" sözlerine yanıt verdi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Bu seçim ders verme seçimi değil” sözlerine yanıt verdi.

Süleyman Soylu: N’olursunuz bizi zayıf düşürmeyin, bu seçim ders verme seçimi değil

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, “Ne olursunuz bizi zayıf düşürmeyin. Bu seçim ders verme seçimi değildir” sözlerine, “Oyu alırken alıyorsun, sonra sırtını dönüyorsun, bu vatandaşı perişan ediyorsun. Senin kulağını da çekecekler, dikkatini de çekecekler. AKP’li ve MHP’li seçmenin cebinde bir sarı kart var. Onlar uyaracak, onlar kulak çekecek” yanıtını verdi.

Yandaş kalem Erdoğan’dan muhalif haberlere ceza kesmesini istedi!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü dönüşü uçaktaki gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazeteci, “Türkiye’de özellikle muhalefet kaynaklı en az günde birkaç yalan haber üretiliyor. Bununla mücadelede herhangi bir yasal düzenleme yoluna gidilmesini önerir misiniz?” sorusuyla, Erdoğan’ın muhalif medyanın haberlerine ceza vermesini istedi.

Ve Mansur Yavaş düğmeye bastı… Gökçek’in parsel parsel dosyası savcının önünde

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski Başkan Melih Gökçek hakkında görevi kötüye kullanma, suç örgütüne yardım etme ve terörizmin finansmanı suçları işlendiğine istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.
209,113BeğenenlerBeğen
5,012TakipçilerTakip Et