Salı / 22 Eylül 2020

OPET’ten Atatürk’e hakaret edenlere karşı flaş karar

OPET, Atatürk’e hakaret edenlerin çıkardığı “Derin Tarih” adlı derginin satışını durdurdu.

205,708BeğenenlerBeğen
8,584TakipçilerTakip Et

TVNet’te yayımlanan “Derin Tarih” isimli programda Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan hakkında skandal sözlere imza atıldı. “Derin Tarih” dergisinin Latife Hanım konulu bu ayki sayısının işlendiği “Latife Hanım Çankaya’nın ikinci first lady’si miydi” sunuşuyla hazırlanan programda, Afet İnan hakkında skandal ifadelerde bulunuldu.

Mustafa Armağan, Yavuz Bahadıroğlu, Süleyman Yeşilyurt’un hakaretlerine karşılık sosyal medyadan boykot çağrısı yükseldi.

Sosyal medyadan gelen boykot çağrılarına OPET destek verdi. OPET, Atatürk’e hakaret edenlerin çıkardığı “Derin Tarih” adlı derginin satışını durdurdu.

İŞTE O AÇIKLAMA…

En çok okunanlar

Gündem

Rıdvan Dilmen: Adliyeye çağırırlarsa giderim, hakkınızı helal edin

Rıdvan Dilmen, devlete çağrıda bulunarak "Ne varsa ortaya çıksın." ifadelerini kullandı.

Güvenli liman gümüş fiyatında sert düşüş

ABD dolarının güç kazanarak, başta Avro ve Japon yeni olmak üzere, tüm paralar karşısında güçlenmesi üzerine, güvenli liman gümüşün fiyatı da yüzde 8'den daha fazla düştü.

Diyanet’e bağlı İSAM’ın bütçesi 2003’ten sonra yüzde 600 arttı, 25 milyon TL’ye dayandı

“Tıbbi konularda fetva” konulu sempozyumla gündeme gelen Diyanet’e bağlı İslam Araştırmaları Merkezi’nin bütçesi, geçen yıl 2003’e göre yüzde 600 arttı.

Hızır’ız dediler 15 bini götürdüler

Nevşehir'de kendilerini Hızır olarak tanıtan iki şahıs bir işyeri sahibini dolandırarak 15 bin lira değerinde takı ve kıyafetlerle kayıplara karıştı.

Gazeteci Andre Vltchek İstanbul’da aracında ölü bulundu

Bir süredir Türkiye'de bulunan ABD vatandaşı gazeteci Andre Vltchek, aracında ölü bulundu. Olay kayıtlara 'şüpheli ölüm' olarak geçti.