Online Hediye Kartı Bodo’da Sizleri Bekliyor!

Farkında mısınız? Her geçen gün, yaşamımızın önemli kısmını kaplayan bir şey daha online hale geliyor.

Online ödeme, online dostlar, online gezi, online alışveriş, online iş, online anlaşmalar, online hediye kartı tüm bunlar, onlara öncesinde ekstra olarak ayırdığımız vakti bize geri veriyor. Peki biz bu arta kalan vakti nasıl değerlendiriyoruz? Daha kaliteli ve verimli zaman geçirmek adına bu şansı kullanıyor muyuz? Bu konuda daha iyi şeyler yapabileceğinizi düşünüyor, vaktinizi hem daha iyi değerlendirip hem de sevdiklerinize bu değerli vakitleri hediye etmek istiyorsanız, bodo sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak. Çağın, en eğlenceli, en kaliteli, en verimli ve inovatif hediye mağazasıyla tanışın: Bodo.com deneyim hediyeleri internet mağazası. Bodo’dan dilerseniz kendiniz için eğlenceli günler satın alabilirsiniz dilerseniz de sevdiklerinizi en çok mutlu edeceğini düşündüğünüz deneyimleri. Online hediye kartı kolaylığıyla da bunu basit ve güvenli bir şekilde sağlıyor. 

Online hediye kartı nedir?

Bildiğiniz gibi hediye kartları, kurumun belirlediği minimum ve maksimum tutar aralığında para yüklenip sevdiklerinize armağan edebilmeniz için tasarlanmıştır. Keyifli kullanımının yanı sıra kolay bir ödeme sunduğundan günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. İçerdiği miktar harcandıktan sonra veya son kullanma tarihi geçtikten sonra tekrar para yüklenemez ve harcamaya kapanır. Ayrıca sadece alındığı kurumun belirlediği yerlerde ve içerikte harcama yapılabilir. Nakite çevrilemez. Online hediye kartı için de aynı durumlar geçerlidir. Her kart kişiye özel hazırlanır ve üzerindeki ödeme için kullanılan kodlar da hepsinde farklıdır. Bodo, online hediye kartı konusunda da sizlere özel ayrıcalıklar tanımakta. Bodo.com dan yapacağınız deneyim alışverişlerinizde sevdiklerinize hediye seçerken onlara farklı seçenekler oluşturması, kendi beğenilerine göre rahatça tercih edebilmeleri açısından farklı deneyimleri tek bir kutuya dahil edebilirsiniz. En fazla 5 adet deneyimi dahil ettikten sonra yalnızca en pahalı deneyimin ücretini ödemeniz gerekiyor. Bu ücret hediye karta yüklendiğinden dolayı yalnızca paketten değil, miktara uygun olması koşuluyla bodo.com daki tüm deneyimler arasında hediye seçilebilir.

 

Online hediye kartı ile alınabilecek hediyeler 

Değerli vaktinizi mağaza mağaza dolaşıp hediye aramakla değil, bodo.com’un benzersiz deneyimleriyle değerlendirin. Güvenli online alışveriş hizmetiyle hiç uğraş gerektirmiyor. Doğum günü, yıldönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, ziyaretler, bayramlar, mezuniyet ve daha fazlası için bodo en özel sürprizleri sunuyor. Uzmanların yardımıyla gölde heyecan verici bir kayağa hazır olun! ‘’İki Kişi için Kablolu Waterski Deneyimi’’. Kendinizi bu zorlu görünen parkurda test etmek ister miydiniz? ‘’Yapay Duvar Tırmanışı’’. Gerilim, heyecan ve zaferin kaçınılmaz hazzı, ‘’İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu’’. İstanbul’u bu havalı araçlarla keşfedin! ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’. Sizle arkadaşınıza hazırlanan bu sinemada, en favori filminizi izleyin: ‘’İki Kişi için Sinema Keyfi’’. Stres atmak bodo ile hiç zor değil! ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’. Bodo ile gününüze keyif katın.

En çok okunanlar