Önkibar’dan Akşener’e uyarı: Koray Aydın infiali

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, İyi Parti'de Koray Aydın'la ilgili rahatsızlık yaşandığını iddia etti.

Aydınlık gazetesi yazarlarından Sabahattin Önkibar, Meral Akşener’in kurucusu olduğu İyi Parti’de Teşkilatlardan Sorumlu isim eski MHP’li Koray Aydın’la ilgili sorun yaşandığını söyledi. Önkibar, Koray Aydın’ın teşkilat içerisindeki tercihlerinin partide infial yarattığını iddia etti.

Önkibar’ın “Akşener’e Koray Aydın tepkisi!” başlığı ile yayınlanan köşesinden ilgili bölüm şöyle;

Ülkücülerden diğer çevrelere!

Meral Akşener’i anlatan “Asena” isimli kitabın yazarı olarak şu soruya muhatabım:

“Koray Aydın gibi yıpranmış ve kamuoyunda karşılığı kalmamış bir isim, nasıl İyi Parti’de ikinci adam ve teşkilatlardan sorumlu yapılır?”

Emin olun bu söylemi dillendirenlerin içinde İstanbul’daki Trabzon Öğrenci Yurdu’ndan tanıdığım 1980 öncesinin ülkücü önderleri bile var.

Dinlediğime göre Koray Aydın’ın teşkilat oluşumunda yaptığı tercihler de parti içinde infiale sebep oluyormuş.

Meral Akşener, Koray Aydın’ı muhalif ülkücüleri İyi Parti’de konsolide etme gayesiyle mi vitrine çıkardı bilmem lakin anket yaptırırsa görecek, Koray Bey’in vitrindeki varlığı kendisine birkaç puan kaybettirecektir haberi ola!

“Sarayın Türkiye’si ile halkın Türkiye’si arasındaki fark bu!”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 18 yıl önceki sözlerini hatırlattı.

Erdoğan’dan “bir kaç şehit” ifadesini soran gazeteciye fırça!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın Libya'da "birkaç tane asker"in şehit düştüğünü açıklamasının ardından, Albay Okan Altınay'ın Trablus Limanı'nda hayatını kaybettiği, naaşının memleketinde sessiz sedasız defnedildiği iddia edilmişti. Ancak resmi kanallardan şehit haberlerine yönelik bir doğrulama gelmemişti.

Erdoğan: Libya’da 2 şehidimiz var, ne yapacak Bay Kemal bunu?

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Libya'da 2 şehidimiz var" dedi, "Bay Kemal ne yapacak bunu?' ifadesini kullandı. AKP'li Cumhurbaşkanı, Fox TV'yi de 'yalan haber' yapmakla itham etti.

Erdoğan’ın en eski yardımcısından olay açıklamalar: Erdoğan ‘Gülen, CIA ile Türkiye’yi ele geçirecek’ derdi…

1994-1998 arasında Erdoğan’ın yardımcılığını yapan Ekrem Şama, Erdoğan’ın 28 Şubat sürecinde Çevik Bir ile temasta olduğunu ileri sürerken, ‘Bir keresinde Balat semtinde böyle bir toplantıda, aynı minval üzere Erbakan’ın aleyhine konuşurken yüksek sesle kendisini bizzat protesto ettik. O da bize cevap vermeye kalkıştığında herkesin huzurunda salonu terk ettiğimizi hatırlıyoruz’ dedi.
209,135BeğenenlerBeğen
4,985TakipçilerTakip Et