Oğuz Haksever bir ‘Ak’savar mıydı?

Oğuz Haksever'in bugüne kadar ekran karşısında yaşadığı zor anlar ve gafların ile ilgili sicili oldukça kabarık

Son zamanlarda gaflarıyla gündemde olan NTV spikeri Oğuz Haksever, 19 yıl 7 aydır çalıştığı NTV’den bir veda mektubu kaleme alarak ayrıldığını duyurdu.

NTV‘ye veda ettiğini kaleme aldığı mektupla duyuran Haksever, en son Yassıada’yla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Yaslıada” sözlerine karşılık “Neresi yaslı be canına okumuşsun” sözlerinin canlı yayında kazara duyulması ile gündeme gelmişti.

Haksever’in bugüne kadar ekran karşısında yaşadığı zor anlar ve gaflar oldukça fazla. Bunlarda özellikle dikkat çeken bir kaçı ise; ‘Erdoğan’ın canlı yayında Oğuz Haksever’i fırçalaması’ , ‘Oğuz Haksever’in Yenikapı Mitingi’yle ilgili sözleri’ ve ‘Cumhurbaşkanı Fuat Avni’yi dinliyoruz’ sözleri oldu. “Neresi yaslı be canına okumuşsun” sözleri sonrasında Haksever NTV’deki meslek hayatına son verdi.

Erdoğan canlı yayında Oğuz Haksever’i fırçaladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP ile ilgili sözlerini sert bulunduğunu söyleyen Oğuz Haksever’e tepki göstermiş ve bir kaç saniye de olsa yaşadığı şaşkınlık nedeniyle soruya cevap veremeyen Haksever, durumu toparlamaya çalışsa da pek başarılı olamamıştı.

 

 

Oğuz Haksever Yenikapı Mitingi’ni Kenan Evren’in mitinglerine benzetti
NTV’nin haber spikeri Oğuz Haksever, Yenikapı’daki mitingi Kenan Evren’in ülke çapında yaptığı mitinglere benzetti.

Haksever, “Açık söyliyeyim ben 12 Eylül’de Kenan Evren’in yurt gezilerini takip eden bir gazeteciyim. Birden bire o görüntüler aklıma geldi.” dedi. Haksever sonrasında “Ama çok şükür ki tam tersi bir durum.” diyerek kurtarmaya çalıştı.

 

 

Haksever: Cumhurbaşkanı Fuat Avni’yi dinliyoruz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yapılan görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Oğuz Haksever, önce Erdoğan’ın söz aldığı basın toplantısında söz sırası Irak Cumhurbaşkanı’na geldiğinde, Cumhurbaşkanı Fuad Masum’u ‘Fuat Avni’ olarak takdim etti. Haksever, “Cumhurbaşkanı Fuat Avni’yi dinliyoruz” dedi.

 

 

Haksever canlı yayında dil çıkardı
Spor yazarı Ercan Saatçi’nin Adliye’de ifade vermesiyle ilgili gelişmeleri NTV muhabiri Özgür Yılmaz’dan alan Haksever, muhabirinin kendisine attığı pası fark edemeyince canlı yayın kazası kaçınılmaz oldu. Tam o sırada rejiyle diyalog halinde olan Haksever, “Beni lafa tutma” deyip dil çıkarttı.

 

 

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik

‘Tuvalet cezası’ skandalındaki o isimle ilgili gerçekler ortaya çıktı!

AKP'li Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet önünde selam verme cezasının ardından istifa eden Güngören Belediye Başkanı Yardımcısı Veysel İpekçi'nin kendisini göreve getiren Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir'le geçmişte ortak olduğu ortaya çıktı

Gürbüz Çapan’dan idam gelsin diyenlere ders gibi yanıt!

Peş peşe işlenen kadın cinayetlerinin ardından tekrar idam geri gelsin tartışması başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam’dan terörist çıkmaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Cambridge Camii'nin açılışında konuştu ve Yunus Emre'nin 'Bir kez gönül yıktın ise' adlı şiirini okudu.
210,610BeğenenlerBeğen
4,585TakipçilerTakip Et