Oğlunu öldüren babadan canlı yayında şok eden ifade: Beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum, mecburdum

Psikolojik sorunlar yaşadığı ve ailesini sürekli olarak darp ettiği söylenen 34 yaşındaki Engin Karakollu, bir gece ortadan kayboldu.

Psikolojik sorunlar yaşadığı ve ailesini sürekli olarak darp ettiği söylenen 34 yaşındaki Engin Karakollu, bir gece ortadan kayboldu. Engin Karakollu’nun annesi Şaziment Karakollu ve ablası darp edilmemek için evlerinden kaçıp İstanbul’a yerleşti. Engin Karakollu’dan haber alamayan annesi ve ablası Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu ve Engin Karakollu’nun kaybolmasının ardında baba Arif Karakollu’nun olduğunu iddia etti. Baba Arif Karakollu, canlı yayın sırasında 15 ay önce oğlunu tek kurşunla öldürdüğünü itiraf etti ve “Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecburdum” dedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’e katılan Şaziment Karakollu, 34 yaşındaki oğlu Engin Karakollu’nun 15 aydır kayıp olduğunu ve en son babası Arif Karakollu’yla beraber görüldüklerini söyledi. Oğullarının psikolojik sıkıntıları olduğunu söyleyen Şaziment Karakollu, oğullarının kendisini, eşini ve kızlarını sürekli darp ettiğini bu nedenle kızıyla beraber evlerini terk ederek İstanbul’a yerleştiklerini söyledi.

Şaziment Karakollu program sırasında oğulları Engin Karakollu’ya bir şey olduğunu ve suçlusunun da baba Arif Karakollu olduğunu iddia etti.

Programa katıldığı ilk gün suçlamaları reddeden Arif Karakollu, 9 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen programda ise kızının ve eşinin stüdyodan çıkarılmasını istedi. Eşi ve kızının stüdyodan çıkarılmasıyla baba Arif Karakollu oğlunu tek kurşunla öldürdüğünü itiraf etti.

Müge Anlı’nın “Arif amca Engin hayatta mı?” sorusuna “Hayatta değil” cevabını veren Arif Karakollu olayla ilgili, “Her gün geliyordu, psikolojik sorunu vardı. Psikolojik sorunları vardı. Her gece gelip sorun çıkartıyordu. En son gece üçte geldi. Beni tehdit etti. Oğlumun beni cinsel anlamda istismar etmesinden korktum” ifadelerini kullandı.

Arif Karakollu, “Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım” dedi.

Arif Karakollu oğluyla çok sorun yaşadığını ve öldürdükten sonra çarşıya bile çıkamadığını, vicdanen rahat yaşayamadığını söyledi. Arif Karakollu, “Evden dışarı çıkmadım. Cesedi salondaydı ben odadan bile çıkamadım. ‘Ölmez de kalkar beni öldürür’ diye evden çıkamadım” dedi.

En çok okunan haberler

Sedat Peker: Ekonomi kötü diyenler pezevenktir

Tescilli suç örgütü lideri Sedat Peker ekonomideki gidişatı eleştiren muhalefete ve vatandaşa "pezevenk" dedi. 

Yaşar Okuyan’dan “FETÖ’nün siyasi ayağı CHP’dir” diyen Mehmet Metiner’e: Hastır lan!

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı CHP'li Yaşar Okuyan "FETÖ'nün siyasi ayağı CHP'dir" diyen AKP'li eski vekil Mehmet Metiner'e çok sert yanıt verdi. 

Müdahale edilemedi… Hasankeyf yanıyor!

Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yangın çıktı. Tarihi yerleşim alanındaki yangın yerine itfaiye ekiplerinin ulaşmakta zorluk yaşadığı belirtildi.

‘Kayıp neslin’ fotoğrafı: 4 işlem yapamıyor, Türkçe konuşamıyor, kalbin yerini bilmiyor

Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye genelinde binlerce 4'üncü ve 8'inci sınıf öğrencisine yönelik yapılan "ABİDE" eğitim araştırmasının veri analizleri tamamladı.

Süleyman Soylu’nun hedefindeki türbanlı direnişçi açlık grevine başladı

Ankara Yüksel Caddesi’nde yapılan bir eyleme destek verdiği sırada bir polisin cinsel saldırısına maruz kalan Merve Demirel, hakkında ‘savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltı kararı var’ denilerek 12 Temmuz gecesi gözaltına alındı.

Şehit Halisdemir’in anısına büyük saygısızlık! Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le afişlerini astılar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’i, 15 Temmuz darbesini önleyen kahramanlardan Ömer Halisdemir ile bir tuttular. 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir’i anma programına katılan organize suç örgütü lideri Sedat Peker için ‘Sedat Peker Niğde’ye geliyor’ afişleri asıldı, kurban kesildi.

“Kabineden medyaya, köklü değişiklikler yapılacak”

HaberTürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, “Meseleleri hafifleterek veya hiçleştirerek bir sonuç alınamayacağını AK Parti çok net anlamış durumda, köklü değişiklik için düğmeye basılacak." dedi.

İstanbul Valiliğinin hamlesinin ardından Suriyeli mültecilerden grev kararı!

Valiliğin bu kararının ardından Suriyeli mültecilerden grev kararı geldi. 

Canan Kaftancıoğlu: Ben Türkiye Cumhuriyeti’ni aşağılamam, çünkü ben Atatürk’ün kurduğu partide görevliyim

Sosyal medya paylaşımları ve üretilen sahte içerikler delil kabul edilerek hakkında dava açılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Cumhurbaşkanı'na, kamu görevlisine hakaret etmişim, halkı kin ve nefrete teşvik etmişim. Ben Türkiye Cumhuriyeti'ni aşağılamam. Çünkü ben Atatürk’ün kurduğu partide görevliyim" dedi.

Sabah yazarı Şebnem Oruç: 30 Ağustos Kurtuluş Savaşı döneminde yeri olan bir tatil

Sabah yazarı Şebnem Oruç: 30 Ağustos Kurtuluş Savaşı döneminde yeri olan bir tatil

Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden kadın: Uzaylılar beni hamile bıraktı

Son dönemde İngiliz tabloid basınının gündemi “zamanda yolculuk” yapan insanlar… Son aylarda birçok insan çıkıp elinde gelecekte çekildiği iddia edilen fotoğraflarla basına ilginç açıklama yapıyordu, fakat bunların en ilginci İngiliz basınında yer aldı.

Arap medyası “Erdoğan öldü” dedi, sosyal medya karıştı!

Arap Basınında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kalp krizi geçirdiği yönünde çıkan haberler sosyal medyayı salladı.

Öyle bir video paylaştı ki… Aysun Kayacı’nın hedefinde yine çobanlar var!

Ünlü manken Aysun Kayacı geçtiğimiz hafta Türkiye'nin gündemine oturan sokak röpörtajını paylaşarak "Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?" derken bunu kastetmiştim.." dedi.