Öcalan mektubu Burhan Kuzu’yu kızdırdı

"Görünen o ki, PKK ve HDP Öcalan'ın kontrolünden tamamen çıkmış durumda. "

HDP’nin 23 Haziran seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na destek verme kararının ardından apar topar İmralı’dan gitirtilerek açıklatılan Abdullah Öcalan’ın HDP’ye yönelik ‘seçimlerde tarafsız kalın’ çağrısının HDP’nin kararını değiştirmemesi AKP’li Burhan Kuzu’yu kızdırdı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu, Öcalan’ın mektubunun açıklanmasının ardından İmamoğlu’na destek kararlarının değişmediğini açıklayan HDP’ye “Görünen o ki, PKK ve HDP Öcalan’ın kontrolünden tamamen çıkmış durumda.” diye tepki gösterdi.

Kuzu’nun Öcalan mektubu ve 23 Haziran’a dair attığı tweetler şöyle:

Öcalan’ın mektubunun beklenen etkiyi yaratmamasına tepki gösteren Kuzu, öte yandan terör örgütlerinin İmamoğlu’na destek verdiğini öne sürdü:

Erdoğan’dan “bir kaç şehit” ifadesini soran gazeteciye fırça!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın Libya'da "birkaç tane asker"in şehit düştüğünü açıklamasının ardından, Albay Okan Altınay'ın Trablus Limanı'nda hayatını kaybettiği, naaşının memleketinde sessiz sedasız defnedildiği iddia edilmişti. Ancak resmi kanallardan şehit haberlerine yönelik bir doğrulama gelmemişti.

Erdoğan: Libya’da 2 şehidimiz var, ne yapacak Bay Kemal bunu?

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Libya'da 2 şehidimiz var" dedi, "Bay Kemal ne yapacak bunu?' ifadesini kullandı. AKP'li Cumhurbaşkanı, Fox TV'yi de 'yalan haber' yapmakla itham etti.

Erdoğan’ın en eski yardımcısından olay açıklamalar: Erdoğan ‘Gülen, CIA ile Türkiye’yi ele geçirecek’ derdi…

1994-1998 arasında Erdoğan’ın yardımcılığını yapan Ekrem Şama, Erdoğan’ın 28 Şubat sürecinde Çevik Bir ile temasta olduğunu ileri sürerken, ‘Bir keresinde Balat semtinde böyle bir toplantıda, aynı minval üzere Erbakan’ın aleyhine konuşurken yüksek sesle kendisini bizzat protesto ettik. O da bize cevap vermeye kalkıştığında herkesin huzurunda salonu terk ettiğimizi hatırlıyoruz’ dedi.

Sadece yüzde beşlik kesintiyle sınırlı değilmiş… Emekliye bayram ikramiyesi kalkıyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilere her iki bayramda ödenen biner lira emekli ikramiyesinin kaldırılması için Hazine ve Maliye Bakanlığı'na başvuruda bulundu.Kurum tedavi ve ilaç katkı paylarının da arttırılmasını istedi.

Rus savaş uçaklarından TSK noktasına hava saldırısı: Çok sayıda şehit iddiası!

Suriyeli muhaliflere yakın medya kanalları tarafından dile getirilen iddiaya göre İdlip’in güneydoğusunda yer alan Kensafra kasabasındaki hava saldırılarında bazı zırhlı araçlar tahrip olurken 10’un üzerinde de can kaybı yaşandı
209,135BeğenenlerBeğen
4,985TakipçilerTakip Et