O sözler Twitter’ı salladı: Kurtar bizi Haydar Hoca 

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte “Sakın ülke battı gitti demeyin sizin Haydar Hocanız var” diyen Haydar Baş’ın sözleri yankı buldu. 16punto.com’un haberine göre sosyal medyada çok sayıda kişi ise Haydar Baş’ın açıklamasına atıf yaprak “Kurtar bizi Haydar Hoca” diye paylaşımlar yaptı. “SAKIN ÜLKE BATTI GİTTİ DEMEYİN SİZİN HAYDAR HOCANIZ VAR” ‘İş, aş, Haydar Baş’ sloganı […]

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte “Sakın ülke battı gitti demeyin sizin Haydar Hocanız var” diyen Haydar Baş’ın sözleri yankı buldu.

16punto.com’un haberine göre sosyal medyada çok sayıda kişi ise Haydar Baş’ın açıklamasına atıf yaprak “Kurtar bizi Haydar Hoca” diye paylaşımlar yaptı.

“SAKIN ÜLKE BATTI GİTTİ DEMEYİN SİZİN HAYDAR HOCANIZ VAR”

‘İş, aş, Haydar Baş’ sloganı attıracak açıklama: Sakın ülke battı gitti demeyin sizin Haydar Hocanız var

Ekonomik kriz ve işsizlik nedeniyle umutsuzluk içinde olan vatandaşlar, bir çıkış yolu arıyor.

İflas eden şirketler, geçimini sağlamayan fertler artık yeter bu gidişata bir son verme zamanı geldi diyerek “Kurtar Bizi Haydar Hoca” paylaşımları ile seslerini duyurmaya çalıştılar.

Sosyal medyayı sallayan paylaşımlarda “Rusya’ya yı şaha kaldıran Milli Ekonomi Modeli’nin ülkemizde de uygulanmasını istiyoruz. Artık yeter, dayanacak gücümüz kalmadı. Kurtar bizi Haydar Hoca…” diyerek artık bu ülkenin kurtuluşu için çarenin Haydar Baş olduğunu dile getirdiler.

Yapılan paylaşımların BTP Lideri Prof. Dr. Haydar Baş’ın Rusya Parlemontosu Duma’da kapitalizmi tarihe gömdüğü konuşmanın yıldönümü olması da dikkat çekti.

 

Son Haberler