O Albay’dan vekillere sert sözler: Topunuz madara ettiniz!

Emekli Deniz Kurmay Albay Bora Serdar, milletvekillerine çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Ekonomik kriz vatandaşın belini büktü. Rekor kıran döviz ile ekonomik kriz daha sertleşti. Üst üste gelenler zamlar “yok artık” dedirtti.

Emekli Deniz Kurmay Albay Bora Serdar, ekonomik gelişmelerin ardından milletvekillerine çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Emekli Albay Bora Serdar, “Eyyy Milletvekilleri… Duyuyor musunuz milletin sesini? Ortalık yangın yeri. Topunuz madara ettiniz direnişin sembolü meclisi. TBMM’nin bütün programlarının ilkesi, “Tam bağımsızlık, kayıtsız ve şartsız milli egemenlik” değil mi? Öyleyse yok hükmündesiniz, nasıl keyifler iyi mi?” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ‘terörist’ dediği Orhan Pamuk’u Nobel aldığında telefonla arayarak kutlamıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında Bilkent Üniversitesi'nde düzenlenen etkinlikte öğrencilerin sorularını yanıtlarken adını anmadan yazar Orhan Pamuk'u ima ederek Nobel Edebiyat Ödülü'nü Türkiye'den bir 'terörist'e verildiğini savundu. Erdoğan'ın bu ifadesi 2006 yılında Türkiye'den Nobel Edebiyat Ödülü'nü alan ilk isim olan Orhan Pamuk'u telefon ile arayarak kutlamasını da gündeme getirdi.

İşte anket sonucu: Seçmen, Erdoğan’dan sonra AKP’de kimi lider istiyor?

Metropoll Araştırma Şirketi'nin yaptığı "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra AKP'nin başına kim geçsin?" konulu anketin sonuçları açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP’nin sloganını tekrarladı: Hak, hukuk, adalet bizim olmazsa olmazımızdır

Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında düzenlenen 'Her İnsan Bir Dünya' temalı programda konuşan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanı olmak için neye sahip olmalı" sorusuna ; "Hak, hukuk, adalet bizim olmazsa olmazımızdır" ifadelerini kullandı.

AKP’den itiraf gibi anket yorumu: Seçmen ittifakı terk etti, seçimi kazanamayız

AKP kulislerinde, seçmenlerin Cumhur İttifakı’nı terk ettiği konuşulurken, yeni sistemin Türkiye’yi yüzde 50+1’e mahkum ettiğinden de şikayet ediliyor.

AKP ikiye bölündü: Bu tartışmayı bir an önce kapatmalıyız

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya bütçe görüşmelerinden kulis aktardı.
210,561BeğenenlerBeğen
4,591TakipçilerTakip Et