O Albay AKP’ye tokat gibi sözler: Küfürle belki ama zulümle asla!

FETÖ’yle mücadele eden önemli isimlerden emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel, AKP’ye çok sert sözlerle yüklendi.

AKP-MHP ittifakının 24 Haziran’da erken seçim kararı almasının ardından FETÖ’yle mücadele eden önemli isimlerden emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel sert bir açıklamada bulundu.

“Sebep olduğunuz bu çürüme sonunuzu getirecek” diyen  emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel’in açıklaması şöyle:

“Seçimleri şaibeli hale getirecek şekilde seçim kanunda değişiklik yapacaksın, baskın seçim kararı alacaksın, dün ağıza alınmayacak hakaretler ettiğin bir partinin lideriyle “ittifak” kuracaksın.

Sonra da, bu zamana kadar karşında hep sefilleri oynayan, doğru dürüst muhalefet yapamayan, ezik konumunu üzerinden atamayan, milletin beklediklerini veremeyen (belki de vermek istemeyen), bu güne kadar hiç bir konuda kararlı bir tavrını göremediğimiz, dirençsiz muhalefetin, bu zamana kadar yaptığı belki de ilk kararlı ve doğru hareketi “Güneş motel olayından daha büyük rezalet” diyerek tu kaka ilan edeceksin!

Küfürle belki ama zulümle asla demiş vezir Nizam-ı Mülk.

Bırakın 15 yıldır ki kabul edilemez uygulamaları, ekonomideki kötü gidişi, uluslararası ilişkilerdeki yalpalamaları, sadece alabildiğine kötü yürütülen, artık borsası kurulan; Fetullahçı çete ile yapılan mücadelede, ağababaları, parababalarıyla değil daha çok aşağıdakileri hatta bu melanet örgütle işi olmayanları hedef alarak yapılanlar, siyasi ayağını korumalar, sizi sona götürüyor.

Toplumun her açıdan çürüdüğünü görmüyor musunuz?

Sebep olduğunuz bu çürüme sonunuzu getirecek, bu kaçınılmaz.

Bu seçimde olmazsa bir dahakine.

Sıkıntımız mevcut hiçbir siyasi aktörün bu işin altından kalkacak birikime ve vizyona sahip olmaması.

Yine de bu millet, sinesinden gerçek bir muhalefet çıkartacak. Bugün olmazsa yarın. Ama mutlaka, kaçınılmaz bir biçimde.

Çünkü sürdürülebilir hiç bir vasat bırakmadınız…”

İŞTE O MESAJ…

En çok okunan haberler

İddiaları reddetmişlerdi… İBB hedefi 12’den vurdu!

AKP döneminde İBB'nin bazı vakıflara yaptığı yardımlar büyük tartışmalara neden olmuştu. Bugün belediyenin Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği'ne yaptığı maddi yardım ortaya çıktı. Belediyenin kasasından, tek kalemde 1 milyon 200 bin lira para çıktı.

CHP’ye yakın anket şirketinden CHP’yi ayağa kaldıracak anket sonuçları

Yerel seçimlere yaklaşırken büyükşehirlerdeki oy dağılımlarını, ittifakların söylemlerinin belirlediğini söyleyen Gezici Araştırma Genel Müdürü Murat Gezici “Kutuplaştırma yerine sorunları çözmeye dönük söylem adayın puanını arttırıyor. Buna göre; İstanbul, Ankara, Aydın, Hatay Cumhur İttifakı AKP adayları, Adana Cumhur İttifakı MHP adayı, Bursa Millet İttifakı CHP adayı ve Mersin’de İYİ Parti adayının önde olduğu görülüyor”. dedi.

Mustafa Cengiz, şirket ve şirketleri

Mustafa Cengiz'in şirket ve şirketleri hakkında herşey... Mustafa Cengiz kimdir?

Fatih Altaylı’dan Hande Fırat’a: Hürriyet, Türkiye’nin haber platformu değil olsa olsa…

Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat arasındaki 'yerli otomobil' tartışması sürüyor.

18 milyon liralık zarar sorumlulardan tahsil edilecek

Sayıştay, İSKİ'nin bazı şirketler, kulüpler, dernek ve vakıflar ile bazı kişilere indirimli su tarifesi uygulamasını araştırdı.

Turan Hançerli merak edilen soruları Not Defteri’nde yanıtlayacak!

Cem TV Haber Müdürü Atakan Sönmez'in sunduğu Not Defteri programının bu haftaki konuğu Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli. 

Canan Kaftancıoğlu: İktidara giden yolların taşlarını örecek çalışmayı başlatıyoruz

31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da tarihi bir başarıya imza atan CHP’nin il yönetimi ve ilçe başkanları, İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda buluştu.

Sovyet generalinin anıtının kaldırılma kararına tepki: Kendini zincirledi

Çekya'nın başkenti Prag'da Mihail Şultz isimli genç bir adam, İkinci Dünya Savaşı'nda Kızıl Ordu’nun 1. Ukrayna Cephesi’nin komutanlığını yapan Sovyetler Birliği Mareşali Ivan Konev’in anıtının kaldırılma planına, anıtın önünde kendini zincirleyerek tepki gösterdi.

Vajina Müzesi ziyaretçilerine kapılarını açıyor

İngiltere'nin başkenti Londra'da bir vajina müzesi açılıyor. Dünyada 'bir ilk' niteliğinde olacak müze, önyargıları yıkmayı ve ziyaretçilerine jinekolojik araştırmalar ışığında bilgiler sunmayı amaçlıyor.

“Mustafa= ?” sorusunu soran Tuğçe Kazaz’tan sevindiren haber! Artık soru sormayacak…

4 kez din değiştirmesiyle bilinen Tuğçe Kazaz, Mustafa Kemal Atatürk’ün adından yola çıkarak, “Neden Mustafacı yok?” diye sordu.

Davutoğlu Meclis’te grup kuracak mı? İşte yanıtı

AKP’den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yakın ekibinden üst düzey bir yetkili, yeni partinin Meclis’te nasıl bir çalışma yürütmeyi hedeflediğine dair açıklamada bulundu.

AKP’den istifa eden vekil: Perinçek’le AK Parti nasıl aynı kulvarda yürür?

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AKP'den istifası sonrası kendisi ile birlikte yol yürüyen siyasilerin de istifaları devam ediyor. Davutoğlu'nun istifasının ardından partisinden istifa eden AKP 26. dönem Konya milletvekili Ömer Ünal yeni parti ile ilgili tarih verdi. Yeni partinin Kasım ayında kurulacağını belirten Ünal, "Biz seferden sorumluyuz. Zafer ise Allah'ın takdiridir. Yeni partinin Kasım ayı içinde ilan edileceğini söyleyebiliriz" dedi.

MHP’den MEB’e veryansın! Devlet eliyle bunu yapamazsınız…

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a, 9'uncu sınıflarda okutulan tarih ders kitabında yer alan 'Türklerin İslamiyet'i Kabulü' başlıklı bölümün içeriğine ilişkin mektup gönderdi. Ataman mektubunda, ‘Metinde Kürtlerin Türklerden önce Müslümanlığı kabul ettikleri ifadesi, Kürt tarihinin Türk tarihiyle yarıştırılması gibi art niyetli bir kaygıyı bünyesinde barındırmaktadır’ ifadesine yer verdi.