O Albay AKP’ye tokat gibi sözler: Küfürle belki ama zulümle asla!

FETÖ’yle mücadele eden önemli isimlerden emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel, AKP’ye çok sert sözlerle yüklendi.

AKP-MHP ittifakının 24 Haziran’da erken seçim kararı almasının ardından FETÖ’yle mücadele eden önemli isimlerden emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel sert bir açıklamada bulundu.

“Sebep olduğunuz bu çürüme sonunuzu getirecek” diyen  emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel’in açıklaması şöyle:

“Seçimleri şaibeli hale getirecek şekilde seçim kanunda değişiklik yapacaksın, baskın seçim kararı alacaksın, dün ağıza alınmayacak hakaretler ettiğin bir partinin lideriyle “ittifak” kuracaksın.

Sonra da, bu zamana kadar karşında hep sefilleri oynayan, doğru dürüst muhalefet yapamayan, ezik konumunu üzerinden atamayan, milletin beklediklerini veremeyen (belki de vermek istemeyen), bu güne kadar hiç bir konuda kararlı bir tavrını göremediğimiz, dirençsiz muhalefetin, bu zamana kadar yaptığı belki de ilk kararlı ve doğru hareketi “Güneş motel olayından daha büyük rezalet” diyerek tu kaka ilan edeceksin!

Küfürle belki ama zulümle asla demiş vezir Nizam-ı Mülk.

Bırakın 15 yıldır ki kabul edilemez uygulamaları, ekonomideki kötü gidişi, uluslararası ilişkilerdeki yalpalamaları, sadece alabildiğine kötü yürütülen, artık borsası kurulan; Fetullahçı çete ile yapılan mücadelede, ağababaları, parababalarıyla değil daha çok aşağıdakileri hatta bu melanet örgütle işi olmayanları hedef alarak yapılanlar, siyasi ayağını korumalar, sizi sona götürüyor.

Toplumun her açıdan çürüdüğünü görmüyor musunuz?

Sebep olduğunuz bu çürüme sonunuzu getirecek, bu kaçınılmaz.

Bu seçimde olmazsa bir dahakine.

Sıkıntımız mevcut hiçbir siyasi aktörün bu işin altından kalkacak birikime ve vizyona sahip olmaması.

Yine de bu millet, sinesinden gerçek bir muhalefet çıkartacak. Bugün olmazsa yarın. Ama mutlaka, kaçınılmaz bir biçimde.

Çünkü sürdürülebilir hiç bir vasat bırakmadınız…”

İŞTE O MESAJ…

Son Haberler