Pazartesi / 13 Temmuz 2020

Nusret sahile koştu, inşaat işçileri ile kamera karşısına geçti!

Korona virüsle mücadele kapsamında getirilen hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının iptal edilmesiyle birlikte, vatandaşlar sahillere akın etti. Bebek Sahili'ne ünlü etçe Nusret de gelenler arasındaydı. Sosyal mesafe kurlalarını hiçe sayıp, maske bile takmayan Nusret, yol çalışması yapan işçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

206,908BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et

Sıcaktan bunalan İstanbullular, sahil ve mesire yerlerine akın etti. Sokağa çıkma kısıtlamasının iptal edilmesiyle birlikte, sahil kesimlerinde insan seli oluştu. Özellikle Bebek Sahili’nde yoğun dikkat çekti.

Bir kesim yürüyüş yaparken, bazılarının tercihi spor ve yoga oldu. Sahile ünlü isimler de geldi. Bebek Sahili’ne gelen Nusret Gökçe yürüyüş ve spor yaptı. Ünlü etçi, yol çalışması yapan işçilerin “Bir fotoğraf çektirebilir miyiz” istediğine olumlu cevap verdi.

Ağzına maske takmayan Nusret, sosyal mesafeye de uymayarak işçilerle bol bol fotoğraf çektirdi. İşçilerin de maske takmaması dikkat çekti.

nusret-12.jpg

nusret-011.jpg

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"
206,908BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et