Nostradamus’un 2017 için 7 Kehaneti

Nostradamus, kehanetleri birçoklarına göre doğru çıkan bir kahin. Peki bu yıl için neler söyledi?

Nostradamus, belki de tarihin gelmiş geçmiş en büyük kahini. Bunun esas nedeni yalnızca zamanında ünlü biri olması değil, birçok kişinin onun gelecek hakkında söylediklerinin doğru olduğuna inanması. Kehanetleri içinde Fransız Devrimi, Hitler’in iktidara gelmesi, 9/11(9 Eylül Olayı) gibi insanlık tarihi için önemli tarihleri çağrıştıran ifadeler var. Bazıları şu kehanetinin Donald Trump’ı işaret ettiğini söylüyor: “Büyük bir utanmaz-arlanmaz olan o adam ordunun ve devletin başına seçilecek. Onun bu cüretkar, cahil cesareti yüzünden insanlar birbirine girecek. Köprü yıkılacak, şehirler solup kaybolacak”. Bu kehanetin bulunulduğu yıl için ise 7 adet daha kehaneti mevcut. Nostradamus, kehanetlerini şiir olarak kaleme alıyordu.

1-Seller ve Kuraklık – Küresel İklim Değişimi

Görülmeyecek gökkuşağı 40 yıl boyunca,
Görülecek sonraki 40 yıl boyunca,
Hava kuruyacak, toprak kavrulacak,
Sonrasında büyük sel baskınları olacak.

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,983BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et