Nilgün Belgün’den Zerrin Özer’e olay yaratacak sözler

Ünlü Oyuncu Nilgün Belgün, şarkıcı Zerrin Özer’in “bekaret” açıklamalarına sert tepki gösterdi.

Geçmişte tecavüze uğradığını belirten ve bu yüzden bekarete özel bir anlam yüklediğini ifade eden Zerrin Özer, verdiği röportajda “Kız çocuğu evlenene kadar bakire olmalı” dedi.

Zerrin Özer’in bu açıklamasına ünlü Oyuncu Nilgün Belgün’den çok sert tepki geldi.

Ünlü Oyuncu Nilgün Belgün, “Zerrin Özer ..İyi bir şarkıcıydı benim gözümde ama kıymetini yitirdi bugünkü roportajından sonra…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Savcılığa götür ver, vermiyorsan sana suç duyurusunda bulunacağız

Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ‘AKP’de 120-180 arasında ByLock’çu vekil var’ diyor. Şu ByLock’çuları savcılığa götür ver, eğer vermiyorsan biz sana suç duyurusunda bulunacağız; ‘gel tıpış tıpış ayaklarınla ver’ diyeceğiz” dedi.

Milletvekillerine ‘casus ajandası’

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine ‘akıllı’ uygulamalar içeren özel bir ajanda hediye etti. Söz konusu hediyenin, casusluk filmlerinde yer alan nesnelere benzediği belirtildi.

Özgür Özel’den çok sert İmamoğlu tepkisi: Herkes haddini bilecek

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, dün Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na saygısızlık yapıldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi.

İmamoğlu, Erdoğan’a verdiği mektubun içeriğini açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’nde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği mektuba ilişkin konuştu.

Binali Yıldırım’ın yeğeninden ‘ayaklanma ve darbe’ çağrısı

Adı her gündeme geldiğinde Binali Yıldırım’ın yeğeni olduğu iddia edilen Ömer Önder Haberdar’ın ayaklanma çağrısı yaptığı ortaya çıktı.
210,048BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et