Nihat Genç Ekrem İmamoğlu’na FETÖ projesi dedi ortalık karıştı: Çakma muhalif, faşist yalama!

Yazar Nihat Genç, İstanbul'da seçimi kazandığı halde mazbatası verilmeyen Ekrem İmamoğlu'nu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i hedef aldı. İmaoğlu'na FETÖ projesi iması yapan Genç'in sözleri tepki çekti.

207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et

Yazar Nihat Genç, İstanbul’da seçimi kazandığı halde mazbatası verilmeyen Ekrem İmamoğlu’nu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i hedef aldı. İmaoğlu’na FETÖ projesi iması yapan Genç’in sözleri tepki çekti.

Genç, ‘İmamoğlu Bey, Türk ordusu teslim alınırken, Türk ordusuna operasyonlar yapılırken, kendisi Samanyolu TV’de bir spor muhabiri ve FETÖ operasyonlarını da onaylayan birisidir. İzmir’de bir mason, öbür tarafta FETÖ’de spor muhabiri…’ açıklamasında bulundu.

Ekrem İmamoğlu ile ilgili ”Bu bir tezgahtır” nitelemesi yapan Genç, ”İmamoğlu Bey, Türk ordusu teslim alınırken, Türk ordusuna operasyonlar yapılırken, kendisi Samanyolu TV’de bir spor muhabiri ve FETÖ operasyonlarını da onaylayan birisidir.” dedi.

Genç, ”Şaibeli iş. İzmir’de bir Mason (Tunç Soyer), öbür tarafta FETÖ’nün spor muhabiri (Ekrem İmamoğlu) artık bunlarla uğraşacağız.” ifadelerini kullandı.

Genç’in bu sözlerini yandaş medya manşetlere taşırken muhalif isimlerden de tepki yağdı.

Avrasya Araştırma’nın sahibi Kemal Özkiraz Genç’e ağır ifadelerle yüklendi:

Veli Saçılık da Genç’i eleştirdi:

Genç’i eleştiren bir diğer isim Çağlar Cilara oldu. Cilara’nın eleştirisine Genç’ten yanıt gecikmedi. Genç Cilara hakkında “Liberallerin peluş oyuncağı” ifadesini kullandı.

loading...

“Erdoğan konuştuğunda canlı yayına geçmemek mümkün mü?”

Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesinin ardından Fahrettin Altun'un yaptığı açıklama Can Ataklı tarafından 'medyaya parmak sallama' olarak değerlendirildi.

Yaşar Okuyan’dan ‘Bahçeli MİT ajanıdır’ iddiasına hakaretle yanıt veren Semih Yalçın’ı zorda bırakacak çıkış

Yaşar Okuyan, 'Devlet Bahçeli MİT görevlisidir' açıklamasına 'Marksistlerin oyuncağı olmuş' diye yanıt veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'a yanıt verdi.

“Muhalefetin oyları yüzde 55’e sabitlendi, erken seçim imkansız”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Aytun Çıray, erken seçim tartışmaları hakkında konuştu.

“Geldiğiniz gibi gitmeyi de bileceksiniz”

Cumhuriyet yazarı Orhan Bursalı, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 27 Mayıs İhtali'nin yıl dönümünde yaptığı konuşmayı ve 'kefen bezi' söylemini değerlendirdi.

Muharrem İnce’ye sürpriz destek: Aramız yok ama telefon açıp tebrik ettim

Muharrem İnce'nin Haber Global canlı yayınını terk etmesini yorumlayan eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, İnce'ye yapılan şeyin saygısızlık olduğunu ve verilen tepkinin de çok yerinde ve doğru bir tepki olduğunu söyledi.
207,711BeğenenlerBeğen
7,881TakipçilerTakip Et