Nevşin Mengü’nün yerine gelecek kişi belli oldu

208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

CNN Türk’te akşam haberleri sunan, ancak bir süre önce ekrandaki görevinden çektirilen gazeteci Mengü, Doğan Grubu’na bağlı olan CNN Türk’ten istifa etmişti. Mengü, Twitter hesabından ‘severek ayrıldığını’ mesajını paylaşmıştı.

15 Temmuz darbe girişiminden sonra TRT Ana Haber’in başına getirilen Erhan Çelik ise yine kısa bir süre önce canlı yayında istifa ettiğini açıklamıştı.

14 aydır TRT Ana Haber’in Başında olan Erhan Çelik’in CNN Türk’le anlaştığı ve Nevşin Mengü’nün yerine haberleri sunacağı öğrenildi.

Erhan Çelik, CNN Türk ile istifasından önce anlaştı. Çelik, CNN Türk’le yollarını ayıran Nevşin Mengü’nün yerine akşam bültenini sunacak.

Salgın günlerinde yokları oynayan Kızılay hakkında korkutan çıkış: Güven azaldıkça kan sıkıntısı bile çıkabilir

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüs salgınına ilişkin iktidarın aldığı önlemler yeterli mi? İktidar kontrolü kaybetti denilebilir mi? Sorularını yanıtladı. Zeyrek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın umreciler konusunda Sağlık Bakanlığı'nı zor durumda bıraktığını dile getirdi.

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.
208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et