Nevşin Mengü’den Alişan’a zehir zemberek sözler: ‘Maço, görgüsüz, bilgisiz’

Kasım ayında ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan Alişan’dan geçtiğimiz günlerde olay açıklamalar gelmişti. Alişan’ın Cunhrbaşkanı Erdoğan’ın isteği üzerine evlendiğini belirttiği röportajında “Eda terliğimi ayağıma getirecek” sözlerine Nevşin Mengüden zehir zemberek açıklamalar geldi. Mengü, sosyal medya hesabından Alişan için; ‘Tam bir Yeni Türkiye, maço, görgüsüz, bilgisiz, sevgisiz” ifadelerini […]

Kasım ayında ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan Alişan’dan geçtiğimiz günlerde olay açıklamalar gelmişti. Alişan’ın Cunhrbaşkanı Erdoğan’ın isteği üzerine evlendiğini belirttiği röportajında “Eda terliğimi ayağıma getirecek” sözlerine Nevşin Mengüden zehir zemberek açıklamalar geldi.

Mengü, sosyal medya hesabından Alişan için; ‘Tam bir Yeni Türkiye, maço, görgüsüz, bilgisiz, sevgisiz” ifadelerini kullandı:

Mengü’nün işte tweetti:

Alişan’ın ayrıca Hürriyet gazetesine verdiği o röportajından bazı ifadeler ise söyle:

‘Cumhurbaşkanı bir an evvel evlenmem gerektiğini…’

“Cumhurbaşkanımız her karşılaşmamızda ‘bir an evvel evlenmem gerektiğini’ söylüyordu. Zaten yaşım 41 oldu. En son bir davette, “Oğlum hadi artık evlen” deyince, ağzımdan, ‘Tamam Sayın Cumhurbaşkanım. Söz veriyorum, altı ay içinde evleneceğim’ cümlesi çıktı. 29 Nisan’da doluyordu sürem. 15 gün kala sözümü yerine getirdim. Eda ile 11 Nisan’da tanıştık.”

Ona saygı duyuyorum ama bu beni deli eder

Alişan sanatçı Serdar Ortaç’ın “Herkes hanımıma dönüp bakıyor, gurur duyuyorum” ifadesine ise cevap olarak da,”El ele yürürken insanların dönüp dönüp bakacağı bir kadın beni rahatsız eder. Geçenlerde Serdar Ortaç ‘Herkes hanımıma dönüp bakıyor, gurur duyuyorum’ demiş. Ona saygı duyuyorum ama bu beni deli eder.” sözleriyle karşılık vermişti.

‘Yalaka demeleri umrumda değil’

Alişan ayrıca hakkındaki ‘yalaka’ yapıştırmaları içinse şöyle konuşmuştu:

Cumhurbaşkanımızla hiçbir özel görüşmem olmadı ki. Davetlere gidiyorum. Orada da tezahürat yapmıyorum, “Helal olsun” demiyorum. Bunlar kendi fikirlerim. Kendisini siyasi yasaklıyken de çok severdim. O zaman da ziyaretine gitmiştim. Çıkıp çıkamayacağı bile belli değildi. Allah yardım etti, çıktı. Şimdi onu takdir ediyor, seviyorum diye yalakalık mı yapmış oluyorum?

 

Son Haberler