Nedim Şener sonunda layığını buldu… Yeni adresi Erdoğan’ın teyzesinin oğlunun kanalı!

Son yıllarda git gide AKP'ye yakınlaşan Nedim Şener'in yeni adresi belli oldu. Şener, Süperhaber adlı sitenin youtube kanalında Mete Yarar'la birlikte program yapacak. 

Son yıllarda git gide AKP’ye yakınlaşan Nedim Şener’in yeni adresi belli oldu. Şener, Süperhaber adlı sitenin youtube kanalında Mete Yarar’la birlikte program yapacak.

Nedim Şener ve Mete Yarar, 10 Eylül Salı gününden itibaren “Memleket Aşkına” programında güncel yorum ve tartışma konularını işleyecek.

Nedim Şener’in de kadrosuna katıldığı Süperhaber adlı site iktidar yandaşı olmasının yanı sıra sahibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teyzesinin oğlu Cengiz Er…

Nedim Şener’in programı Süperhaber tarafından böyle duyuruldu.

Halkweb Haber Merkezi

7 YORUM

  1. Vayy be nereden nereye Nedim Şener !! Çok yakında göreceksiniz cumhurbaşkanlığı baş danışmanı oluverir ? sen kalk onca hapis yat sonra kalk buralara kadar gel ulan bu ülkenin harbi çivisi çıkmış…

  2. Kafaya bak…Nedim Şener , kişilik sahibi bir adam ama sizin gibi ucuz ve sığ hesap sahipleri kimlik okumalarına takılıp kalmış..! Hakikati dillendirmek ile her grubun manifestosunu bağırmak arasındaki farkı kavradığınız gün haberci olabilirsiniz. Şu anda sadece goygoycu profiliniz vitrine çıkmış ..!

  3. yanılıyorsun,şayet sizler fetöcü değilseniz,bu adamı takdir etmeniz gerek…ama kıskançlıktan çatlıyorsunuz ve bunu de belli ediyorsunuz…eski türkiye de sizin borunuz ötüyordu,şimdi ise başkalarının borusu ötüyor,bu kadar basit…siz ise daha da basitleşmişsiniz…kıskanmaya devam…

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Albayrak: Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında

50’nci Dünya Ekonomik Forumu’na katılmak üzere İsviçre’nin Davos kasabasına giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Türkiye ile ilgili olumlu bir süreç var. Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında” ifadelerini kullandı.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.
209,956BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et