Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Ne yaptı annemin mezar taşı size namert şerefsizler

Gezi Parkı Direnişi döneminde Ümraniye 1 Mayıs Mahallesi’nde, bir otomobilin bütün uyarılara rağmen durmayarak TEM Otoyolu’nda gösteri yapan kitlenin arasına dalması sonucu hayatını kaybeden Mehmet Ayvalıtaş'ın annesinin mezarına zarar verildi.

206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et

Anne Fadime Ayvalıtaş’ın mezar taşının kırıldığına dair görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, birçok kişi de duruma tepki gösterdi.

“BARİ MEZARA SAYGINIZ OLSUN”

Mezar taşının kırıldığına dair görüntüleri Mehmet Ayvalıtaş’ın ağabeyi Muharrem Ayvalıtaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayvalıtaş ayrıca, kişisel sosyal medya hesabından, “Annemin mezar taşına zarar vermişler. Bari mezara saygınız olsun” diye yazdı.

Ayvalıtaş, diğer bir paylaşımında ise, “Annesiyle birlikte olanlar var, mezarlığa gidenler de var. Çok yeis olunacak bir durum değil. Anneler gününüz kutlu olsun. Tüm annelerin ellerinden öperim” diye belirtirken, “Bu nasıl bir kahpeliktir, ne yaptı mezar taşı size! Ne istediniz lan mezar taşından söküp atıyorsunuz! Namert şerefsizler” diye sitem etti.

Öte yandan, önce oğlunu, sonra da eşini kaybeden baba Ali Ayvalıtaş ise, 2013 yılında, “Eşimin hiçbir hastalığı yoktu. Mehmet’ten sonra travma yaşadık. Doktora götürdüğümde kalp kapakçıklarının şiştiğini söylediler” diye belirtmişti.

İşte ağabey Ayvalıtaş’ın attığı o tweetler ve zarar gören mezar taşı…

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı

Muharrem İnce’nin partisinin adı Ulusal Sol mu?

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin adı merak konusu. CHP’de bir kopuş hareketi başlatan İnce yeni parti için çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 yıl önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce yeniden siyasetin hareketli dünyasına adım attı.

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Alman Dergisi’nde Erdoğan’ın servetini yazdılar: Kağıt üstündeki servetin yanı sıra buzdağının görünmeyen kısmı var

Almanya’da yayımlanan Focus dergisi, Erdoğan’ın servetini gündeme taşıdı. Derginin iddiasına göre Erdoğan’ın kağıt üzerinde görünen servetinin yanı sıra bir de buzdağının görünmeyen yüzü var. Ve Erdoğan’ın asıl serveti çocuklarının ve ailesinin üzerinde…

Bahçeli Ayasfoya için dün ne demişti? Bugün ne yaptı?

Devlet Bahçeli, 2015 yılında Trabzon'da yaptığı mitingde "Bunlar sırf tertemiz mümin duygularla oynamak ve sömürmek için Ayasofya Cami’ni bile kullanabileceklerdir." ifadelerini kullanmıştı.
206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et