Ne yaptı annemin mezar taşı size namert şerefsizler

Gezi Parkı Direnişi döneminde Ümraniye 1 Mayıs Mahallesi’nde, bir otomobilin bütün uyarılara rağmen durmayarak TEM Otoyolu’nda gösteri yapan kitlenin arasına dalması sonucu hayatını kaybeden Mehmet Ayvalıtaş'ın annesinin mezarına zarar verildi.

Anne Fadime Ayvalıtaş’ın mezar taşının kırıldığına dair görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, birçok kişi de duruma tepki gösterdi.

“BARİ MEZARA SAYGINIZ OLSUN”

Mezar taşının kırıldığına dair görüntüleri Mehmet Ayvalıtaş’ın ağabeyi Muharrem Ayvalıtaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayvalıtaş ayrıca, kişisel sosyal medya hesabından, “Annemin mezar taşına zarar vermişler. Bari mezara saygınız olsun” diye yazdı.

Ayvalıtaş, diğer bir paylaşımında ise, “Annesiyle birlikte olanlar var, mezarlığa gidenler de var. Çok yeis olunacak bir durum değil. Anneler gününüz kutlu olsun. Tüm annelerin ellerinden öperim” diye belirtirken, “Bu nasıl bir kahpeliktir, ne yaptı mezar taşı size! Ne istediniz lan mezar taşından söküp atıyorsunuz! Namert şerefsizler” diye sitem etti.

Öte yandan, önce oğlunu, sonra da eşini kaybeden baba Ali Ayvalıtaş ise, 2013 yılında, “Eşimin hiçbir hastalığı yoktu. Mehmet’ten sonra travma yaşadık. Doktora götürdüğümde kalp kapakçıklarının şiştiğini söylediler” diye belirtmişti.

İşte ağabey Ayvalıtaş’ın attığı o tweetler ve zarar gören mezar taşı…

Tek adam rejiminden sonra neler değişti? CHP’den dikkat çeken rapor

CHP Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nden sonra devletin ve vatandaşların yaşadığı ekonomik değişimleri gözler önüne seren bir rapor hazırladı.

“Erken seçim çağrısı gelirse davulla zurnayla hay hay deriz”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Biz erken seçim çağrısı yapmayız ancak erken seçim kararı alınırsa davulla zurnayla hay hay deriz" diye konuştu.

İfadesi bile alınmadı: Kumpasın suç ortağı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Bülent Arınç’ı FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağı olmakla suçladı.

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.
210,795BeğenenlerBeğen
4,514TakipçilerTakip Et