Ne yaptı annemin mezar taşı size namert şerefsizler

Gezi Parkı Direnişi döneminde Ümraniye 1 Mayıs Mahallesi’nde, bir otomobilin bütün uyarılara rağmen durmayarak TEM Otoyolu’nda gösteri yapan kitlenin arasına dalması sonucu hayatını kaybeden Mehmet Ayvalıtaş'ın annesinin mezarına zarar verildi.

Anne Fadime Ayvalıtaş’ın mezar taşının kırıldığına dair görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, birçok kişi de duruma tepki gösterdi.

“BARİ MEZARA SAYGINIZ OLSUN”

Mezar taşının kırıldığına dair görüntüleri Mehmet Ayvalıtaş’ın ağabeyi Muharrem Ayvalıtaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayvalıtaş ayrıca, kişisel sosyal medya hesabından, “Annemin mezar taşına zarar vermişler. Bari mezara saygınız olsun” diye yazdı.

Ayvalıtaş, diğer bir paylaşımında ise, “Annesiyle birlikte olanlar var, mezarlığa gidenler de var. Çok yeis olunacak bir durum değil. Anneler gününüz kutlu olsun. Tüm annelerin ellerinden öperim” diye belirtirken, “Bu nasıl bir kahpeliktir, ne yaptı mezar taşı size! Ne istediniz lan mezar taşından söküp atıyorsunuz! Namert şerefsizler” diye sitem etti.

Öte yandan, önce oğlunu, sonra da eşini kaybeden baba Ali Ayvalıtaş ise, 2013 yılında, “Eşimin hiçbir hastalığı yoktu. Mehmet’ten sonra travma yaşadık. Doktora götürdüğümde kalp kapakçıklarının şiştiğini söylediler” diye belirtmişti.

İşte ağabey Ayvalıtaş’ın attığı o tweetler ve zarar gören mezar taşı…

Son Haberler