Ne yaptı annemin mezar taşı size namert şerefsizler

Gezi Parkı Direnişi döneminde Ümraniye 1 Mayıs Mahallesi’nde, bir otomobilin bütün uyarılara rağmen durmayarak TEM Otoyolu’nda gösteri yapan kitlenin arasına dalması sonucu hayatını kaybeden Mehmet Ayvalıtaş'ın annesinin mezarına zarar verildi.

Anne Fadime Ayvalıtaş’ın mezar taşının kırıldığına dair görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, birçok kişi de duruma tepki gösterdi.

“BARİ MEZARA SAYGINIZ OLSUN”

Mezar taşının kırıldığına dair görüntüleri Mehmet Ayvalıtaş’ın ağabeyi Muharrem Ayvalıtaş sosyal medya hesabından paylaştı.

Ayvalıtaş ayrıca, kişisel sosyal medya hesabından, “Annemin mezar taşına zarar vermişler. Bari mezara saygınız olsun” diye yazdı.

Ayvalıtaş, diğer bir paylaşımında ise, “Annesiyle birlikte olanlar var, mezarlığa gidenler de var. Çok yeis olunacak bir durum değil. Anneler gününüz kutlu olsun. Tüm annelerin ellerinden öperim” diye belirtirken, “Bu nasıl bir kahpeliktir, ne yaptı mezar taşı size! Ne istediniz lan mezar taşından söküp atıyorsunuz! Namert şerefsizler” diye sitem etti.

Öte yandan, önce oğlunu, sonra da eşini kaybeden baba Ali Ayvalıtaş ise, 2013 yılında, “Eşimin hiçbir hastalığı yoktu. Mehmet’ten sonra travma yaşadık. Doktora götürdüğümde kalp kapakçıklarının şiştiğini söylediler” diye belirtmişti.

İşte ağabey Ayvalıtaş’ın attığı o tweetler ve zarar gören mezar taşı…

Depremdeki ölümler göz göre göre gelmiş: Yardım sözü verdiler, hiçbir şey yapmadılar

Elazığ'da bir depremzede, 2010 depremi sonrası binaların çoğunda hasar oluştuğunu belirtirken, 'Sıvalarla buradaki çatlakları kapattılar. Karakol, belediye ve bakanlıktan geldiler. Yardım yapacağız diye söz verdiler. Ancak alakası kalmadı. Kimse yardım yapmadı. İnsanlar mecbur burada oturmak zorunda kaldı' dedi.

Soylu’dan korkutan İstanbul depremi açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN Türk'ün yayınında Deniz Bayramoğlu'na Elazığ depremiyle ilgili son gelişmeleri anlatıyor.

Film mi çekiyorsunuz: AFAD daire başkanı “Gönderin” dedi, enkazdan çıkarılan yaralı Erdoğan’ın yanına getirildi

Elazığ depremi sonrası Tayyip Erdoğan, Mustafa Paşa Mahallesi'nde arama-kurtarma çalışmalarının sürdüğü bir enkaza gelir. AFAD Müdahale Dairesi Başkanı Abdulkadir Tezcan enkaz başındaki ekiplere eliyle “Gönderin” işareti verir. Enkazdan çıkarılan yaralı, sedye üzerinde Erdoğan’ın yanına getirilir...

Yandaş medya hedef göstermişti… Berna Laçin’e soruşturma!

Berna Laçin'e Elazığ depreminin ardından yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek soruşturma açıldı.

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.
209,922BeğenenlerBeğen
4,676TakipçilerTakip Et