NATO raporu yanlışlıkla açığa çıktı: İncirlik’te 50 nükleer bomba var

NATO tarafından yanlışlıkla yayımlanan bir rapora göre Avrupa'da saklanan 150 adet nükleer silahın 50'si İncirlik üssünde bulunuyor.

NATO’nun Avrupa’da saklanan nükleer silahlara ilişkin gizli bir raporu yanlışlıkla yayına alındı.

Belçika basınında yer alan habere göre, ABD’nin Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda ve Türkiye’deki nükleer silahlarının yerleri belirtilen rapora göre saklanan 150 nükleer silahın Belçika’daki Kleine Brogel üssü, Türkiye’deki İncirlik üssü, Almanya’daki Büchel üssü, İtalya’daki Aviano ve Ghedi-Torre üsleri ve Hollanda’daki Volkel üssünde yer aldığı ifade ediliyor. 150 silahtan 50’sinin İncirlik üssünde yer aldığı belirtiliyor.

Kısa sürede yeniden düzenlenen raporun yeni versiyonunda nükleer silahların yerlerini belirten kısmı çıkarılırken, NATO’dan konuya dair henüz resmi açıklama yapılmadı.

İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş "Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı" dedi.

Nerede kalmıştık! Erdoğan: Kanal İstanbul tek başına kentsel dönüşüm projesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Sağlık Bakanı Koca: Virüsün bize gelme durumu her an olabilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını için "Etrafımızda her geçen gün artıyor, ülke bu anlamda risk altında." dedi.

CHP’li İlgezdi 12 milyon vatandaşın nasıl fişleneceğini anlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi derneklere üyelerini mülki amire bildirme zorunluluğu getiren fişleme düzenlemesine sert tepki gösterdi.

CHP’li Yurter Özcan Ensar’ın ortağı Türken’in New York’taki lüks yurt inşaatının planlarını ortaya çıkardı

Merkezi New York’ta bulunan Ensar Vakfı'nın ortak vakfı TÜRKEN Vakfı’na, Kızılay eliyle gönderilen bağışla, dünyanın en pahalı lokasyonlarından Manhattan’da inşa edilen süper lüks yurt önünden bilgi veren CHP ABD Temsilcisi Yurter Özcan çarpıcı gelişmeleri aktardı. 
209,123BeğenenlerBeğen
4,996TakipçilerTakip Et