Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Mustafa Mutlu’dan Büyükanıt’a zor Erdoğan sorusu

Gazeteci Mustafa Mutlu’dan, eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili zor soru geldi.

207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et

Genelkurmay eski Başkanı Yaşar Büyükanıt, kendisini hedef alan Şemdinli soruşturmasının savcısı Ferhat Sarıkaya hakkında açıklamada bulundu. Büyükanıt, “Terörle uğraşan, mücadele eden komutana ‘terör örgütü yöneticisi’ dediler. Akıl, mantık alacak gibi değil. Aynı adam benden helallik istiyor. Bunlar maşa oldukları için hepsi Allahı’ndan bulsun. Memleketin gerçek savcı ve hakimlere ihtiyacı var. Yalan, iftira ve pislik atan bu kişileri son nefesimde bile affetmem” demişti.

Gazeteci Mustafa Mutlu’dan, eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili zor soru geldi.

Mustafa Mutlu “Sen onu bunu bırak da Yaşar Bey, Akp’ye muhtıra verdikten sadece bir ay sonra, yani 4 Mayıs 2007’de Dolmabahçe’de Erdoğan’la kapalı kapılar arkasında ne görüştün ve ondan sonra ne değişti…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et