Mustafa Mutlu’dan Büyükanıt’a zor Erdoğan sorusu

208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et

Genelkurmay eski Başkanı Yaşar Büyükanıt, kendisini hedef alan Şemdinli soruşturmasının savcısı Ferhat Sarıkaya hakkında açıklamada bulundu. Büyükanıt, “Terörle uğraşan, mücadele eden komutana ‘terör örgütü yöneticisi’ dediler. Akıl, mantık alacak gibi değil. Aynı adam benden helallik istiyor. Bunlar maşa oldukları için hepsi Allahı’ndan bulsun. Memleketin gerçek savcı ve hakimlere ihtiyacı var. Yalan, iftira ve pislik atan bu kişileri son nefesimde bile affetmem” demişti.

Gazeteci Mustafa Mutlu’dan, eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili zor soru geldi.

Mustafa Mutlu “Sen onu bunu bırak da Yaşar Bey, Akp’ye muhtıra verdikten sadece bir ay sonra, yani 4 Mayıs 2007’de Dolmabahçe’de Erdoğan’la kapalı kapılar arkasında ne görüştün ve ondan sonra ne değişti…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Salgın günlerinde yokları oynayan Kızılay hakkında korkutan çıkış: Güven azaldıkça kan sıkıntısı bile çıkabilir

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüs salgınına ilişkin iktidarın aldığı önlemler yeterli mi? İktidar kontrolü kaybetti denilebilir mi? Sorularını yanıtladı. Zeyrek, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın umreciler konusunda Sağlık Bakanlığı'nı zor durumda bıraktığını dile getirdi.

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.
208,719BeğenenlerBeğen
7,632TakipçilerTakip Et