Salı / 7 Temmuz 2020

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et

79 şehirde milyonlarca insanın sokaklara çıktı Gezi Direnişi 7 yaşında. Türkiye’nin gördüğü en görkemli direnişi, o direniş için ‘Gezi onurumuzdur’ diyenlerle konuşuyoruz. Satır Arası programında Atakan Sönmez’in sorularını yanıtlayan Gazeteci Mustafa Hoş, “Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direniştir. Çünkü Gezi’de pusu yoktu” dedi.

Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, “Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir” dedi.

AKP iktidarının bugün terör örgütü dediğini yapının o gün Gezi’de yaptığı tüm olumsuzluklara sahip çıktığını beliren Hoş, Fenerbahçe’nin hedef alınmasının bir nedeninin de bu yapıya teslim olmaması olduğunu söyledi.

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Musavvat Dervişoğlu’yla Resul Tosun birbirine girdi: Yav sen ne kadar boş bir adamsın be

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında tartışma çıktı... Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında AKP'nin çoklu baro teklifi tartışıldı.

‘AKP, anket yaptırıp erken seçimi tartıştı’ iddiası

Anketlerde, toplumun eğilim olarak böylesine felaketlerde var olan otoriteye yöneldiği ve AKP’nin oy oranının yükseldiği ortaya çıktı. Bunun üzerine, AKP kurmayları, bir erken seçimi aralarında tartışmaya başladılar.

CHP’li İlhan Kesici noktayı koydu: Bana ‘Yallah AKP’ye demek ayıptır

CHP'li İlhan Kesici, İBB'nin satın aldığı Fatih portresine yönelik yaptığı eleştiri sonrası sessizliğini Tele 1'e bozdu.

Patlama sonrası yemekte ortalık karıştı! Fabrika sahibi ‘Erdoğan’ın talimatı’ dedi, belediye yalanladı

Hendek'te bulunan havai fişek fabrikasındaki patlamanın ardından MÜSİAD Genel Başkanı ve Şube Başkanları, Fabrikası sahibi MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun'a destek vermek için yemek düzenledi. Yemekle ilgili yeni bir tartışma ortaya çıktı...

Abdulkadir Selvi kabine değişikliği için bu kez tarih verdi

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşesinde kabine değişikliği için Ankara kulislerinden aldığı bilgileri yazdı.
207,003BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et