Murat Ağırel’in avukatından önemli çağrı

Gazeteci Murat Ağırel ve muhabir Hülya Kılıç, Libya'da şehit olan mit mensubuna ilişkin haber gerekçe gösterilerek tutuklanmıştı. Ağırel'in avukatı Onur Cingil sosyal medya hesabı üzerinden çağrıda bulundu.

208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et

Gazeteci Murat Ağırel ve muhabir Hülya Kılınç, Libya’da şehit olan MİT mensubuna ilişkin haberler gerekçe gösterilerek tutuklanmıştı. Ağırel’in avukatı Onur Cingil sosyal medya hesabından tutuklu müvekkilleri için mektup çağrısında bulundu.

Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Murat Ağırel ve Hülya Kılınç’ın blok ve hücre numarasını paylaşan Avukat Onur Cingil, Twitter hesabından “Evde kaldığımız bugünlerde cezaevinde tutsak tutulan Gazeteci @muratagirel ve @hulyakilinc01 a mektup yazmak istemez misiniz?” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Murat Ağırel, cezaevinde koronavirüse karşı alınan önlemleri ve cezaevinde hakim olan salgın psikolojisini Halkweb’e anlatmıştı.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Fahrettin Koca yutkundu, gözleri doldu… Kaç sağlık emekçisi koronavirüse yakalandı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından kameralar karşısında geçti. Koca, basın toplantısının ardından sorulara yanıt verdi. 

Sağlık bakanı günler sonra kameralar karşısında: Herhangi bir insan bu hastalık yokmuş gibi yaşayamaz

Bilim Kurulu bugün bir kez daha toplandı. Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.

Koronavirüs tedavisi gören Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedavisi gören İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti.

“Bu yasak salgından dolayı değil” diyen Orhan Sarıbal: Maden şirketleri rahat çalışsın diye polisler burada bekletiliyor

Türkiye halkının koronavirüsle mücadele ettiği günlerde dahi doğa talanı ve rant siyaseti işlemeye devam ediyor. Bursa Yenişehir’de Meyra Madencilik’in yapacağı kurşun, çinko, bakır zenginleştirme tesisi ve atık barajı için bölgeye hareket eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal’ın yolu polis tarafından kesildi.

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen belediyelerden ortak bildiri

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen 11 büyükşehir belediyesi ortak bir bildiri yayınladı.
208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et