Pazar / 12 Temmuz 2020

“Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopterine ben de binecektim”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde katıldığı mitingin ardından Ankara'ya geldi.

206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde katıldığı mitingin ardından Ankara’ya geldi. Bakan Soylu, Keçiören’de AKP’nin seçim bürosu açılışına katıldı. Açılışta konuşan Bakan Soylu, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili de seçime günler kala dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Bakan Soylu, Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün 10’uncu yıl dönümü olduğunu hatırlattı.

Soylu, “Yazıcıoğlu’nun düştüğü helikopter, onu bırakacaktı, ondan sonra ben kiralamıştım. 2 gün önce de başka meselede konuşmuştuk. Allah cennetine kavuştursun. Memleketimizi böyle güzel insanlarla buluştursun. Allah rahmet eylesin” diye konuştu.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...

Ve Rusya Ayasofya boykotuna başlıyor: Müze statüsü iade edilmedikçe Türkiye’ye gitmeyin

Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi kararına tepki gösteren Rusya’nın Komünistleri Partisi, yurttaşlara Türkiye’ye seyahat etmeme çağrısı yaptı.
206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et