Muharrem İnce’den öğretmenlere çağrı

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, öğretmenlere çağrıda bulundu.

Türkiye 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Cumhurbaşkanı adaylarından gelen mesajlara dikkat kesiliyor. Siyaset sahnesine hareketlilik getiren Muharrem İnce, gün be gün ziyaretleri ve açıklamalarıyla muhalefetin önündeki isim oldu.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, öğretmenlere çağrıda bulundu.

Muharrem İnce, “Öğretmenlerimize, meslektaşlarıma sesleniyorum: 24 Haziran’da hükümetin performansını ölçeceksiniz ve bu yanlış sisteme sizlerle birlikte son vereceğiz” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi

Kadın vekiller Süleyman Soylu’ya karşı Las Tesis’i Meclis’te gerçekleştirdi

İstanbul ve Ankara'da kadına yönelik şiddeti protesto etmek için Şili'de başlayan ve dünyaya yayılan 'Las Tesis' dansını yapmak isteyen kadınlara polis müdahale etmişti.

“Erdoğan başkanlığı getirdiğine çok pişman olacak”

T24 yazarı Mehmet Yılmaz, 2023 genel seçiminde 5 milyon yeni seçmenin, yeni partilerin olacağını ve eski nutuklarla yeni kuşak seçmeni ikna etmenin kolay olmadığını belirtti.
210,477BeğenenlerBeğen
4,595TakipçilerTakip Et