Cuma / 3 Temmuz 2020

Muharrem İnce’den öğretmenlere çağrı

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, öğretmenlere çağrıda bulundu.

207,060BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Türkiye 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Cumhurbaşkanı adaylarından gelen mesajlara dikkat kesiliyor. Siyaset sahnesine hareketlilik getiren Muharrem İnce, gün be gün ziyaretleri ve açıklamalarıyla muhalefetin önündeki isim oldu.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, öğretmenlere çağrıda bulundu.

Muharrem İnce, “Öğretmenlerimize, meslektaşlarıma sesleniyorum: 24 Haziran’da hükümetin performansını ölçeceksiniz ve bu yanlış sisteme sizlerle birlikte son vereceğiz” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Ankara’da baro başkanlarına polis müdahalesi: Milletvekilleri darp edildi

Çoklu baro görüşmeleri ikinci gününde devam ediyor. Baro başkanlarının Meclis bahçesindeki bekleyişini haber yapan Artı TV muhabiri Sibel Hürtaş'ın gözaltına alınmasına tepki gösteren milletvekilleri darp edildi.

Erdoğan’dan Sakarya’daki patlamaya ilişkin ilk açıklama

Sakarya'daki hava fişek fabrikasındaki patlama sonrası AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.

Perinçek’ten Erdoğan’a sosyal medya desteği: Milli devletin diktatörlük uygulaması gerekir

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, sosyal medya düzenlemeleriyle ilgili olarak "Milli devletin diktatörlük uygulaması gerekir" ifadelerini kullandı.
207,060BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et