Pazar / 5 Temmuz 2020

Modacı Mehmet Köymen’den dudak uçuklatan Özge Ulusoy çıkışı: Basın yasağı olmasa teknedeki görüntülerini paylaşacağım

Modacı Mehmet Köymen son günlerde gündemi sarsan Özge Ulusoy hakkında dudak uçuklatan bir iddia ortaya attı. Köymen, Özge Ulusoy'un teknede çekilmiş görüntüleri olduğunu öne sürdü. 

207,024BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Modacı Mehmet Köymen son günlerde gündemi sarsan Özge Ulusoy hakkında dudak uçuklatan bir iddia ortaya attı. Köymen, Özge Ulusoy’un teknede çekilmiş görüntüleri olduğunu öne sürdü.

Köymen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Basın yasağı olmasa senin teknede çekilmiş fotoğraflarını paylaşacağım, evli erkeğe pazarlanan karılara Türkiye’de ne deniyorsa sen osun 3 sene önce bana sortie defilemde atttığın kazığı Allah fitil fitil şimdi senden çıkarıyor ohhh” dedi.

Özge Ulusoy ise Köymen’in bu iddiasına sert sözlerle karşılık verdi.

Feyza Altun’dan Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak’a çağrı: Gönüllü avukat olabilirim, hem kendisi kurtulur hem biz

Ulusoy, Köymen’in Instagram hesabından yaptığı paylaşıma şu yanıtı verdi.

“Photoshopla yapıldığı bariz olan komiklik derecesinde sahte olan o kareye bakıp olayı asılsız uydurmacalarla daha da köpürten bu strory’i atan kişi de defalarca ricasıyla defilelerinde kendisine destek olduğum modacı… Neymiş bir defilesine çıkmamışım yani bu sebeple ispat delil olmayan gerçek asla olmayan bir iftiraya çanak tutmuş mesela!!! Mahkemede görüşeceğiz”

İŞTE O RESTLEŞME:

Ekşi Sözlük’te Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ünlü sunucu Özge Ulusoy hakkında bir iddia yer almıştı. Ekşi Sözlük’te yer alan sayfa erişime engellenmişti.

Berat Albayrak-Özge Ulusoy başlığı neden kaldırıldı?

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.
207,024BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et