Modacı Mehmet Köymen’den dudak uçuklatan Özge Ulusoy çıkışı: Basın yasağı olmasa teknedeki görüntülerini paylaşacağım

Modacı Mehmet Köymen son günlerde gündemi sarsan Özge Ulusoy hakkında dudak uçuklatan bir iddia ortaya attı. Köymen, Özge Ulusoy'un teknede çekilmiş görüntüleri olduğunu öne sürdü. 

Modacı Mehmet Köymen son günlerde gündemi sarsan Özge Ulusoy hakkında dudak uçuklatan bir iddia ortaya attı. Köymen, Özge Ulusoy’un teknede çekilmiş görüntüleri olduğunu öne sürdü.

Köymen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Basın yasağı olmasa senin teknede çekilmiş fotoğraflarını paylaşacağım, evli erkeğe pazarlanan karılara Türkiye’de ne deniyorsa sen osun 3 sene önce bana sortie defilemde atttığın kazığı Allah fitil fitil şimdi senden çıkarıyor ohhh” dedi.

Özge Ulusoy ise Köymen’in bu iddiasına sert sözlerle karşılık verdi.

Feyza Altun’dan Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak’a çağrı: Gönüllü avukat olabilirim, hem kendisi kurtulur hem biz

Ulusoy, Köymen’in Instagram hesabından yaptığı paylaşıma şu yanıtı verdi.

“Photoshopla yapıldığı bariz olan komiklik derecesinde sahte olan o kareye bakıp olayı asılsız uydurmacalarla daha da köpürten bu strory’i atan kişi de defalarca ricasıyla defilelerinde kendisine destek olduğum modacı… Neymiş bir defilesine çıkmamışım yani bu sebeple ispat delil olmayan gerçek asla olmayan bir iftiraya çanak tutmuş mesela!!! Mahkemede görüşeceğiz”

İŞTE O RESTLEŞME:

Ekşi Sözlük’te Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ünlü sunucu Özge Ulusoy hakkında bir iddia yer almıştı. Ekşi Sözlük’te yer alan sayfa erişime engellenmişti.

Berat Albayrak-Özge Ulusoy başlığı neden kaldırıldı?

En çok okunan haberler

Büyük boykot başladı: Diyanet kapatılsın!

Diyanet’in kızlarda 9, erkeklerde 12 yaşında evlilik yapabilecekleri yönünde fetvayı yayınlamasının ardından “Diyanet kapatılsın” kampanyası başladı.

“Her şey çok güzel olacak” demeyen ünlüler İBB’den milyonları götürmüş

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İBB ihalelerinden yandaş sanatçılara giden paraları yazdı.

Erdoğan’dan, MHP teklifine ilişkin açıklama: Bu konu kapanmıştır

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, “Uyuşturucuya ilişkin suçlara kesinlikle indirim yapılmayacak. Bu konu kapanmıştır” ifadelerini kullandı.

AKP’den Cem Yılmaz’a: Salon soytarısı, ‘PKK terör örgütüdür’ de ve kına…

AKP Afyonkarahisar Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanvekili Ali Özkaya, "salon soytarısı" dediği Cem Yılmaz'a "Adam gibi çık PKK/PYD terör örgütüdür de ve onları kına" diye seslendi.

Hüsnü Mahalli: Bu işte bir gariplik var, hem de çok büyük bir gariplik…

Korkusuz yazarı Hüsnü Mahalli, Barış Pınar Harekatı'nı değerlendirdi. Mahalli, "Ankara nasıl bir oyunun içine çekildiğini görmüyorsa bu işte bir gariplik var." dedi.

Suriye Ordusu’nun sürpriz hamlesinin ardından Erdoğan’ın danışmanından gerilimi arttıran açıklamalar… Arap medyası: İki ordu çatışabilir

Suriye’nin resmi haber ajansı SANA, ”Suriye ordusu, ülkenin kuzeyinde devam eden Türk saldırganlığına karşı koymaya gidiyor. Suriye ordusu birlikleri, Suriye topraklarında tam kontrolü sağlamak üzere Menbic, Ayn İsa ve Kamışlı’ya doğru yola çıktık” diyerek Suriye ordusunun hareket ettiğini açıkladı.

Esad:Erdoğan kendi siyasi geleceğini teminat altına almak için bu işlere girişiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli eski Milletvekili Hüseyin Aygün, kendi sosyal medya hesabından Esad’ın “Türkiye ve Suriye arasında bir savaşa inanmıyorum” sözlerini içeren röportajının bir bölümünü paylaştı.

Türk Ordusu’yla Suriye Ordusu karşı karşıya!

Suriye haber ajansı, Suriye ordusunun, ülkenin kuzeyinde Türkiye'nin düzenlediği harekata karşı koymaya gittiğini açıkladı.

Haseke valisi: Amerikan işgaline ve Türkiye’nin saldırısına neden olan SDF ile müzakere etmeyeceğiz

Haseke valisi Cayez Al-Hammoud, bugün verdiği demeçte ‘Amerikan işgaline ve Türkiye’nin saldırısına neden olan SDF’ ile müzakere etmeyeceklerini söyledi.

Tansiyonu yükseltecek gelişme: Suriye Ordusu SDF ile anlaştı iki gün içinde Kobani’ye girecek

SDF ile yapılan anlaşma sonucunda Suriye Ordusunun Kobani’ye giriş yapacağı iddia edildi

Eski Milli Eğitim Bakanı Avcı: Akıllı tahta, öğretmenleri duman etti

Eski Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Etkileşimli tahtalar öğretmen otoritesini duman etti. Çünkü öğretmenler o tahtaları çocuklar kadar başarılı kullanamıyorlardı. Sınıfta öğretmenlerine tahta üzerindeki bir işlemi nasıl gerçekleştireceğini çocuklar tarif etmeye başladılar" dedi.