Milli maçta Demirören’e soğuk duş!

Türk Milli Takımı’nın Ukrayna ile bu akşam Antalya’da oynadığı hazırlık maçında “istifa” sesleri yankılandı.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

Tribünlerden 0-0 giden maçın 80. dakikasından itibaren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’e yönelik “Yeter Yıldırım Demirören yeter” ve “Yıldırım istifa” sloganları atıldı.

Halbuki TFF’nin maçtan önce tribünlerden protesto sesleri yükselmemesi için biletleri AKP teşkilatlarına dağıttığı iddia edilmişti.

İstanbul’da koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

İstanbul'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et