Milli kütüphanelerde skandal yasak!

Milli Kütüphane, sosyal medya üzerinden bilimsel yayınlar yapan ‘Evrim Ağacı’na erişimi engelledi.

208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et

Bu yıl okutulacak yeni müfredatta ‘evrim teorisi’ne yer verilmemişti.

‘Evrim Ağacı’ da YouTube kanalı üzerinden ‘Liseler İçin Evrim’başlığıyla dersler vereceğini duyurmuştu.

Twitter hesabından durumu bir Milli Kütüphane’de çekilmiş bir videoyla paylaşan site, “@MilliKutuphane gibi bir kurum, @evrimagaci gibi bir bilgi kaynağını neden engellemeyi seçer ki? Yanlış bir şey varsa söyleselermiş keşke” diye yazdı.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/241310276″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/664856654_1920x1080.jpg?r=pad” caption=”Milli kütüphanelerde skandal yasak!”]

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a zor soru: Burada bir terslik yok mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs karşısında bütün devletler vatandaşlarına para aktarırken, bizde vatandaştan para toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.

MHP’li Enginyurt Erdoğan’a ‘Sayın genel başkanımız’ dedi

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için "Genel Başkanımız" ifadelerini kullandı.
208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et