Milli Gazete yazarına göre ‘terörün’ nedenleri: Zina, içki, kumar, domuz, materyalist eğitim…

Milli Gazete yazarı İsmail Hakkı Akkiraz, bugünkü köşesinde "terörün" nedenlerini kaleme aldı. Akkiraz'a göre "terörü" üreten büyük günahlar içki içmek, zina yapmak, uyuşturucu kullanmak, domuz eti yemek ve materyalist eğitim sistemi!

Saadet Partisi’nin yayın organı gerici Milli Gazete’nin yazarı İsmail Hakkı Akkiraz, bugünkü (14 Aralık 2016) köşesinde, “Terörü çözmek için tövbe etmeyi gerektiren büyük günahlar” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

“Teröre” yol açan nedenin “büyük günahlar” olduğunu iddia eden Akkiraz, yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Terörü üreten ikinci neden ise işlenen büyük günahlardır. Bu günahları şöyle sıralamak mümkündür. 1- ABD ve İsrail’le stratejik ortaklık, 2- AB’yi bir medeniyet projesi olarak kabul etmek, 3- Materyalist eğitimi esas almak ve dayatmak, 4- Liberal faizci kapitalist düzeni benimsemek ve yürütmek, 5- Haksız vergiler ile milletin imkânlarını devlete sermaye yapmak, 6- Zinayı ve diğer ahlaksız ilişkileri hürriyet kapsamı içine alıp normalleştirmek, 7- Kumar, milli piyango, spor toto ve at yarışları gibi şans oyunlarını devlet için bir gelir kaynağı olarak kullanmak, 8- İçkiyi yaygınlaştırmak, 9- Üretimi ve sanayileşmeyi engellemek ve tüketimi ve israfı yaygınlaştırmak, 10- Rüşvet ve yolsuzluklara göz yummak, 11- Domuzu kasaplık et sınıfına koymak gibi işlenen nice büyük günahlar, terörü üreten nedenlerdir. İşin garip tarafı, terör ile işlenen bu büyük günahlar arasındaki yakın ilişkinin farkında olunmamasıdır. Hâlbuki yıkıcı terörü başımıza bela eden en önemli neden, işlenen bu büyük günahlardır.”

Akkirazlı, yazısının sonunda, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın terörü sona erdirmek için samimi gayret içinde olduklarını da sözlerine ekledi.

Son Haberler