Millete Ali Cengiz oyununda son perde: CK Boğaziçi vatandaşı böyle soyuyor

Milletin annesine küfür eden Mehmet Cengiz'in Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı CK Boğaziçi Elektrik Dağıtım A. Ş. 'de skandal yaşanmaya devam ediyor. 

Milletin annesine küfür eden Mehmet Cengiz’in Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı CK Boğaziçi Elektrik Dağıtım A. Ş. ‘de skandal yaşanmaya devam ediyor.

1.800 TL abone bedeli olan Boğaziçi Elektrik’te borcunu kredi kartıyla ödemek isteyen vatandaşlar skandalla karşılaştı. Vatandaşlar, Kredi kartı ile ödeme yaptığında iki taksit ve %3 komisyona mecburiyeti ile karşı karşıya geldi.

Konu hakkında Şikayetvar.com sitesinde de onlarca şikayet söz konusu…

İşte onlardan bir tanesi:

“Fatura ödemelerde şirket bence kazanç elde etmek için müşterilerine mecburi taksit ödemesi yaptırıyor. Zaten maddi durumu olsa insanların 3’e 5’e bakmayacak ama zaten faturalar kullan ya da kullanma fark etmez 150 TL altına düşmüyor bir de her faturada 10 15 TL komisyon ile uğraşıyoruz müşteri temsilcisinin konuya tavrı kartla ödeme yapmayın. Komik insanlar neyse mahalle bakkalı dahi komisyonu müşteriye yansıtmazken koskoca Cengiz Kolin pardon CK Boğaziçi Elektrik 4,5 milyon müşterisinden ortalama aylık 100 TL fatura üzerinden %5 kar ettiğini var sayarsak kendisi 22.5 milyon TL kar eder toplam fatura ücretleri 450 milyon TL yapar bankalar ile düzgün bir anlaşma yapsa bu paraZiraat Bankası ®‘nda toplayarak kullansa banka size komisyon dahi verir siz kalkmış bu komisyonları müşteriye yansıtıyorsunuz. Bu i reklam yapacağım hayırlı işler :)”

Yine aynı sorunla karşılaşan Cumali İbin isimli vatandaş da tepkisini Twitter’dan şu sözlerle gösterdi;

Son Haberler