Millet başkanını alnından öptü

Ekrem İmamoğlu derbi öncesi Bağdat Caddesi'ndeydi... Vatandaşların sevinç gösterileriyle karşılaşan İmamoğlu'na yoğun ilgi dikkat çekti.

207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesinde Bağdat Caddesi’nde yemek molası verdi. İmamoğlu ile eşi Dilek İmamoğlu, aracından iner inmez vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İmamoğlu’na, mazbatasını alarak göreve başlayan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı da eşlik etti.

Bir anda İmamoğlu’nu karşılarında gören vatandaşlar, kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Bu sırada bazı vatandaşların birbirlerine, ”Vallahi Ekrem İmamoğlu” diyerek, şaşkınlıklarını belli etmeleri, ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Vatandaşlar, İmamoğlu ile ”selfie” yapabilmek için birbirleriyle yarıştı. Maç nedeniyle formalarıyla gezen Fenerbahçe taraftarları da İmamoğlu’na, ”Mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver” tezahüratıyla destek verdi. Tezahürata, vatandaşların da katıldığı görüldü.

loading...

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 
207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et