Mide bulandıran olay: Melis Alphan’a “inşallah Suriyelilerin tecavüzüne uğrarsın” duası

Antalya Gazipaşa'da Suriyeli sığınmacıların plajlara giriş yasağı kararını eleştirdiği için hedef haline getirilen Gazeteci Melis Alphan, sosyal medyada çirkin bir saldırı ile karşı karşıya kaldı.

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, belediye meclisinde kabul edilen, Suriyelilerin plajlara alınmama kararını, Anayasa ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’ne aykırılık nedeni ile “tekrar görüşülmek üzere” belediye meclisine iade edecek.

Karara başından bu yana karşı çıkan Gazeteci Melis Alphan, sosyal medyada hedef haline getirildi.

Arkadaşları ile bir tekne gezisi sırasındaki fotoğraflarını paylaşarak Suriyeli sığınmacılar konusunda samimi olmadığını öne sürenlere anıt veren Alphan’a bir sosyal medya kullanıcısı ise iğrenç ifadelerle saldırdı.

Melis Alphan kendisi için “Allahtan tek duam sana Suriyeliler sana tecavüz eder inşallah cennet vatanım bir pislikten kurtulur” diyen kullanıcıya “Buradan esip gürlerken, bana tecavüz duası ederken, ben RT’leyince silmişsin hemen. Korktun mu canım benim? Yok öyle silip kurtulmak, savcıya vereceksin hesabını. Avukatım bugün suç duyurusunda bulunacak sen ve senin gibiler hakkında.” yanıtı verince kullanıcı hesabını kapattı.

İşte Melis Alphan’ın 2 gündür sosyal medyada uğradığı saldırılara verdiği yanıtlar.

loading...
Kaynak16punto

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et